VYRŲ GARDEROBAS ŠIĄ VASARĄ

Off Canvas

 

VYRŲ GARDEROBAS ŠIĄ VASARĄ

Ne tik moterys, bet ir vyrai nori atrodyti gražiai ir stilingai. Todėl ir jiems būtina nuolat peržiūrėti savo spintos turinį.

Kalbant apie vyrų mados tendencijas, pastebima, kad jos kinta kur kas mažiau nei moteriškos. Vyrų stilius retai kada apsiverčia aukštyn kojomis, priešingai nei moterų, kur kas sezoną drąstiškai kinta tendencijos.

Šiuo metu vyrams laisvalaikiui puikiai tinka languoti mėlyni marškiniai, džinsai ir ant pečių užrištas ar tiesiog užsimestas plonas megztinukas. Norint truputį pagyvinti įvaizdį, rinkitės raštuotas kojines.

Vasariškas derinys, kurį mados ekspertai išskiria kaip itin stilingą yra ir toks: patogūs šortai, subtiliai raštuoti marškinėliai ir balti lininiai marškiniai. Su tokia apranga vyrai drąsiai gali pramogauti ne tik gamtoje, bet ir mieste, prie jūros ar net vakarėlyje.

Vyrams, taip pat kaip ir moterims, patariama nebijoti išsiskirti savo stiliumi ir apranga iš kitų. Svarbiausia, kad patys jaustūmėtės patogiai ir gerai, o tada jau savaime susikursite sau tinkamą stilių.

 

Šaltinis: FOTOMODELIŲ AGENTŪRA MŪZA

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt