Vestuvinis makiažas

Off Canvas

 

Vestuvinis makiažas

Vestuvinis makiažas nuotakai 2017-2018m.: patarimai, tendencijos, detalės

 

 

Šiandien mes pakalbėsim apie taip, kaip turi atrodyti vestuvinis makiažas. Koks įvaizdis nuotakai tinka labiausiai, kad visi liktų sužavėti, o ji pati jaustųsi nuostabiai? Štai keli svarbiausi vestuvinio makiažo elementai.

 

Jaunosios įvaizdis susideda iš įvairių smulkių detalių, kurios ir sudaro nepakartojamą efektą. Makiažas yra vienas iš būtiniausių ir svarbiausių detalių.
Tą dieną jaunosios veidas švyti iš džiaugsmo, todėl ji ir taip yra nepakartojama.
Tačiau iki tobulumo trūksta vestuvinio makiažo, kuris padarytų ją tikra karaliene.
Aišku geriausia,kai makiažą daro profesionalas, juk jis turi atrodyti nepaprastai ir laikytis visą dieną.
Jeigu makiažas šventinis, o ne kasdieninis, jį daro su profesionale kosmetika.
Patartina išbandyti kelis makiažo variantus ir rasti sau tinkamiausią.

 

2017-2018 metų makiažas asocijuojasi su švelnumu, jausmingumu, natūralumu. Jei makiažas atliktas teisingai, tai veidas atrodys nepriekaištingai.
Makiažas turi tikti prie vestuvinės suknelės, šukuosenos, ir kitų aksesuarų.
Kai pasidarysite vestuvinį makiažą, nusifotografuokite pora nuotraukų, kad pamatytumėte kaip jūsų veidas atrodo fotografijose.
Prieš darant makiažą, palepinkite veidą masažais, kaukėmis ir kitomis naudingomis procedūromis.

 

Klasikinis vestuvinis makiažas- šešėliai švelnių spalvų, makiažo pagrindas lengvos tekstūros, šiek tiek skaitalų ant skruostų ir ryškūs lupų dažai padarys bet kokią merginą karaliene.

klasikinis

Romantiškas vestuvinis makiažas. Šiame makiaže labai mažai dėmesio skiriama akims. Lengvas makiažo pagrindas ir švelnios spalvos lūpų dažai sukuria romantišką 2017-2018 m. įvaizdį.

romantiskas

Ekstravagantinis makiažas taip pat gali atrodyti labai gražiai, jeigu tai simbolizuoja jūsų charakteristiką ir vidinį temperamentą. Ryškumas šiam variantui tinka. Tik per daug nepersistenkite, laikykitės vienos spalvos gamos.

ekstov

Glamurinį makiažą galima lyginti su klasikiniu. Akių kontūrus piešiame juodu arba rudu laineriu ir tamsiais šešėliais taip sukuriame keliantį žvilgsnį. Lūpos neryškios, o pastelinių spalvų. Tik nepamirškite visko užbaigti skaistalais.

glamurinis

Šaltinis: Visažistė Kaune

 

Paveikslėlių galerija

View the embedded image gallery online at:
https://madairgrozis.lt/vestuvinis-makiazas#sigProId152f6b2798

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt