Vaikystės papuošalai grįžta į madą

    Ar pamenat vaikystėje mėgtus papuošalus? Pavyzdžiui, spyruoklinę apyrankę, kurią rasdavote parduotuvėje pirktame plastikiniame kamuoliuke arba atostogaudami su tėvais, prašydavote jų nupirkti spalvotų karolių ar žaismingų auskarų, kurių pilna buvo kiekvienoje parduotuvėje ir būdavo gana pigūs.

    Tuomet, mums vaikams, tai buvo tikras lobis, mes jais džiaugėmės ir vertinom, tačiau laikui bėgant, tie papuošalai mums pasidarė nevertingi ir pamiršti, kadangi mes jiems pasidarėm jau per dideli. Tačiau dabar, šios, vaikystę primenančios puošmenos, vėl grįžta į madą, tik šį kartą, jos skirtos suaugusiems! „Gucci“ ir „Prada“ „Spring 2019“ mados pasirodymuose jau buvo akcentuojama keletas šių žaismingų aksesuarų. Garsesnių prekių ženklų parduotuvėse jau taip pat galime išvysti įvairių mūsų vaikystės papuošalų, kuriuos nešiodavom dar vidurinėje.
    Turite puikią galimybę vėl sugrįžti į tuos nerūpestingus vaikystės laikus ir mėgautis savo mėgtais papuošalais. Štai keletas pavyzdžių, kurie madingiausi šį sezoną.