Šukuosenos jaunina, šukuosenos sendina

Off Canvas

 

Šukuosenos jaunina, šukuosenos sendina

Plaukai – puiki priemonė norinčioms vizualiai pakeist savo amžių. Vienos šukuosenos moteris jaunina, kitos – sendina. Taigi, ko Jums reikia šiandien?

Prakalbus apie šukuosenas dažna moteris susimąsto ar išeitų taip „pasijauninti" kokiais 5 metais. Pasirodo, tai nėra tuščios svajos. Pasak specialistų, yra šukuosenos kurios vizualiai jaunina. Tiesa, jas pasirinkti nėra taip paprasta. Reikia įvertinti tokius momentus kaip plaukų spalva ir struktūra, veido tipas, odos atspalvis ir t.t.

Nors šukuosenos parinkimas – labai individualus dalykas, bet yra tam tikros bendros taisyklės. Visgi, prieš kreipiantis į specialistus įsitikinkite, kad apie savo išvaizdą žinote viską, ko reikia.

Jauninančios šukuosenos: bob (kare). Kartais šukuosenos pasirinkimą lemia tai, kad trumpai kirpti plaukai vizualiai jaunina. Tiesos šioje teorijoje tikrai yra, bet reiktų žinoti, kad trumpos šukuosenos jaunina toli gražu ne visas. Tarkim, jei taip apsikirps 20–metė mergina, vizualiai ji gali atrodyti keliais metais vyresnė.

Reikalas tas, kad tokios šukuosenos unifikuoja amžių. Vizualiai moteris tampa 25–27 m. amžiaus. Tad kare tipo šukuoseną vertėtų rinktis vyresnėms moterims. Taip jos tikrai „pajaunės".

Kokio ilgio plaukus palikti lemia asmeninės ypatybės – veido ovalas, kaklo, ausų forma ir kt. Taip pat reiktų apsispręsti ar šukuoseną daryti su kirpčiukais. Kirpčiukai gali uždengti kaktos raukšles ir taip dar labiau „pajauninti". Tiesa, jeigu plaukai labai banguoti, kirpčiukus vertėtų nukirpti. Reiktų žinoti ir tai, kad kirpčiukai gali vizualiai pakeisti veido formą, ir ne visada į geresnę pusę. Vertėtų iš anksto pasitikrint ar konkrečiai Jums kirpčiukai tinka. Kol plaukai ilgesni, atskirkite vieną sruogą, užšukuokite ją ant kaktos ir prisisekite taip, kad sudarytų kirpčiukus.

 

Berniukiška šukuosena

Reiktų atminti, kad daugiausia tokia šukuosena jaunina šeštąjį dešimtmetį pradėjusias moteris. Ypač jei jos prisižiūri ir stilingai rengiasi. Bene puikiausias pavyzdys – aktorė Šeron Stoun.

Vidutinio amžiaus moterims berniukiška šukuosena tiks jei jos liesesnės, o veido bruožai švelnūs, neaštrūs. Stilistų nuomone, darantis tokią šukuoseną nereiktų išsiskusti pakaušio.

Jaunoms merginoms su tokiomis šukuosenomis reiktų atsargiau. Pasak stilistų, jaunos, labai trumpai nusikirpusios merginos, gali vizualiai pasenti 4–5 metais. Visgi jei trumpai pradeda kirptis muzikos ar kino žvaigždės, aišku, kad tuojau tokiomis pat šukuosenomis pasipuoš ir jų gerbėjos.

Aišku, visais atvejais yra išimčių. Kartais būtent ilgi plaukai slepia gražius, subtilius bruožus, o būtent trumpi plaukai juos paryškina.

 

Ilgi plaukai

Tradiciškai ilgi plaukai laikomi jaunų merginų atributu. Visgi reiktų nepamiršti, kad trisdešimtmetę moterį tokia šukuosena vizualiai atjaunins kokiais 5 metais, tačiau tik su sąlyga, kad plaukai prižiūrimi, o oda – lygi ir sveika.

Penktąjį dešimtį pradėjusioms moterims labai retai tinka ilgi palaidai plaukai. Sulaukus tokio amžiaus stilistai rekomenduoja plaukus sukabinti – nepalikti jų palaidų, o kurti originalias kasas arba kuodus.

Dar viena labai populiari ilgų plaukų šukuosena – taip vadinama „arklio uodega". Tokio tipo šukuosena tinka ir jaunoms merginoms, ir liesesnėms vidutinio amžiaus moterims. Pastarosioms „arklio uodega" netgi „numeta" keletą metų. Stambesnėms ponioms ir vyresnio amžiaus damoms tokios šukuosenos rinktis nereiktų. Ji ne tik netinka, bet dažnai atrodo labai savotiškai.

 

Tvarkingai ar pašiauštai?

Lengvas plaukų bangavimas jaunina beveik visų amžių moteris. Ypač jeigu sruogos šviesaus atspalvio.

Jaunesnėms pavyks atrodyti palikus plaukus lengvai pašiauštus. Netvarkingai sušukuoti plaukai sukuriantys natūralumo, lengvo išsidraikymo efektą – universalus receptas, tinkantis beveik visiems atvejams. Be to, tokia šukuosena tinka daugeliui moterų, nepriklausomai nuo jų amžiaus, plaukų spalvos ir plaukų ilgio.

Priešingai, tvarkingai sušukuoti, į griežtą kuodą sukabinti plaukai, dažniausiai, moterį vizualiai sendina.

Pasirinkite tinkamą šukuoseną ir Jūsų išvaizda (o kartu ir savijauta) tikrai pagerės.

 

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt