Stilingos moters taisyklės

Off Canvas

 

Stilingos moters taisyklės

Daugumas moterų puikiai žino pagrindines mados taisykles: drabužius reikia rintis tinkamo dydžio, papuošalus ir aksesuarus suderinti tarpusavyje.

Deja, nepaisant to, kad šių taisyklių dažna laikosi, kartais moteris sugeba taip „išsipuošti“, kad primena vargetą iš stoties rajono. Moterims, darančioms elementarias klaidas renkantis garderobą yra sugalvotos papildomos taisyklės. 


Viena jų – teisingai pasirinkti papuošalai. Auksinė grandinėlė arba karoliai visai nesiderins su medine apyranke ir sidabrine sage papuošta rankine. Jeigu nesate profesionali dizainerė, verčiau nebandykite tarpusavyje suderinti skirtingas medžiagas ir tekstūras. Nesuderinamų dalykų derinimas – profesionalų ar visai neturinčių skonio žmonių užsiėmimas. Jei nesate ne ta, ne kita, pamirškite tai.


Dar viena svarbi taisyklė – visada rūpinkitės apavu. Netgi brangius batus iš natūralios odos galima taip nudrengti, kad jie primins pirktus skuduryne. Nepalikite apavo likimo valiai. Valykite jį, poliruokite, rūpinkitės, kad kulniukai visada būtų geros būklės. Persisukęs kulniukas nesuteiks žavesio nei bateliams, nei eisenai.


Kiekvienos moters rankinėje visada turi būti vienas mažas aštrus daikčiukas. Tai gali būti žirklutės, replytės, dildė. Jis gali praversti daugeliu atvejų: jeigu pradės erzinti išlendantys siūliukai arba „vietoje nenustygstantis“ drabužių dydžio žymeklis, juos visada bus galima nupjauti.


Nors viena iš pagrindinių taisyklių yra – visada rinkis savo dydžio drabužius – daugelis moterų, bandydamos atrodyti lieknesnėmis, daro tą pačia klaidą – įsispraudžia į vienu ar dviem dydžiais mažesnius rūbus. Tokios klaidos pasekmės liūdnos – per daug prigludę rūbai tik dar labiau paryškina visus figūros trūkumus. Virš kelnių kabantis pilvas, padangos ant talijos ir kitos, ne pačios maloniausios detalės tampa pastebimos. Tinkamo dydžio rūbai, priešingai, vizualiai moterį lieknina.


Mėgstančioms naminius gyvūnus drabužius reikia rinktis dar atsakingiau. Net ir pati gražiausia suknelė atrodys apgailėtinai, jei ant jos bus šuns ar katės plaukų kuokštai. Jokiu būdu nesakome, kad reikia atsisakyti gyvūnų. Tiesiog įpraskite išeidamos iš namų atidžiai apžiūrėti ir, esant reikalui, nusivalyti drabužius.


Dar viena gero tono taisyklė – pasirūpinti tinkamu kūno kvapu. Jeigu vakar valgėte aštrų maistą su dar aštresniu padažu arba padauginote alkoholio, nuo jūsų sklindantis „aromatas“ tikrai nedžiugins šalia esančių žmonių. Kitas kraštutiniams – kvepalų ir parfumerijos perteklius. Šito irgi reiktų vengti. Kvapas turi būti malonus, bet ne įkyrus. Jo neturi jausti per ištiestos rankos atstumą stovintis žmogus.


Kai į madą atėjo kelnės ir džinsai su pažemintu liemeniu, stilingos moters taisyklių sąvade atsirado dar viena taisyklė: niekada smarkiau nesilenkti ar netūpti, mūvint tokias kelnes. Gal jūsų apatinis trikotažas ir labai gražus, tačiau tiek jį, tiek ir viršutinę sėdmenų dalį vertėtų demonstruoti ne viešoje vietoje.

 

Paskutinė, tačiau tokia pat svarbi, kaip ir kitos, taisyklė – nepamirškite smulkmenų ir detalių. Iššokęs iš po marškinėlių drabužių išmatavimas, nutrintas batelių kulniukas, palikta drabužio kaina – visa tai iškart sugriaus jūsų, kaip stilingos ir tvarkingos moters įvaizdį. Geriausias stilingos moters draugas – didelis veidrodis, kuriame galite save apžiūrėti nuo galvos iki kojų ir įsitikinti, kad viskas tvarkoje. Būkite gražios ir stilingos.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt