STILIAUS PATARIMAI TAU

Off Canvas

 

STILIAUS PATARIMAI TAU

Kiekvieną sezoną stilistai rekomenduoja atnaujinti savo garderobą naujausiomis mados tendencijomis.

Kas mados olimpo viršūnėje bus šį sezoną? Ką būtina įtraukti į savo stilių ir drabužinę? Visi atsakymai pateikiami čia.

Batai – kojinės.
Ilgai karaliavusius sportinius batelius išstumia daug elegantiškesnis ir moteriškesnis apavas – lyg kojinės prigludę batai. Tokie iš karto sukurs elegantišką įvaizdį ir leis jums pasijusti tikra dama.

Tamsus džinsas.
Tamsus, be jokių detalių, šiek tiek grubus džinsinis audinys užkariauja stileivų širdis. Iki šiol mėgtą plėšytą, garintą, dekoruotą džinsą tikrai pakeiskite tamsiu mėlynu – atrodysite daug stilingiau.

Beretė.
Jau buvęs pamirštas, bet vėl į madą grįžtantis aksesuaras. Beretė ne tik sušildo žvarbesnį vakarą, bet ir yra puikus stiliaus akcentas. Rinkitės ryškiaspalvius galvos papuošalus ir sužibėkite elegantiškai kaip tikra diva.

Rankinė – diržas.
Labai funkcionali ir praktiška naujovė mados pasaulyje. Rankinė, kuri kartu atstoja ir diržą sparčiai populiarėja pasaulio įžymybių stiliuje. Tai labai patogu – svarbiausi daiktai kartu su tavimi, o rankos laisvos.

Diržai ant viršutinių drabužių.
Masyvūs diržai – tikri pagalbininkai šiuo metu, kai striukės, paltai ir švarkai yra oversize stiliaus. Ant tokių viršutinių drabužių rinkitės didelius diržus, kurie akcentuos jūsų liemenį ir taps puikiu stiliaus akcentu.

Kostiumas.
Kostiumas vis dar išlieka vienu stilingiausiųjų rūbų mados istorijoje. Šį sezoną kostiumai turėtų būti dideli, platūs, beformiai, bet itin patogūs. Tokie tiks bet kokioje situacijoje, o jūs visada jausitės laisvai.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt