SPORTINIAI BATELIAI MADOS TOPUOSE

Off Canvas

 

SPORTINIAI BATELIAI MADOS TOPUOSE

Jau tikriausiai pastebėjote, kad sportiniai bateliai seniai avimi ne tik sportuojant, bet ir ir derinami su įvairiausio stiliaus aprangomis.


Stiliaus ekspertai ir jų pasekėjai sportinius batelius avi ne tik prie sportinių kostiumėlių, bet ir prie klasikinės aprangos ar elegantiškos suknelės. Įvairios sportbačių variacijos gali pabrėžti net ir romantišką ar griežtą ir oficialų stilių. Tereikia tinkamai suderinti batelius su drabužius, o kadangi jų įvairovė labai didelė (ypač šį sezoną), tai padaryti visai nesunku.


Naujausių sportinių batelių tendencijose susipynė kokybė, komfortas ir dizainas. Tokie žymūs prekių ženklai, kaip „Adidas“, „Nike“, „Reebok“, „New Balance“ kolaboruoja su žymiais dizaineriais ir pateikia itin karštas sezono naujienas. Šiemet itin aktualios ryškios neoninės spalvos, balti sportiniai bateliai bei klasikinės „vintažinės“ senesnių modelių versijos.


Skubėk į parduotuvę ir išsirink labiausiai patinkančius batelius, kurie ne tik leis patogiai jaustis, bet ir atrodyti tarsi nužengus nuo žurnalo viršelio.

 

Šaltinis: fotomodelių agentūra MŪZA

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt