Šortai visiems gyvenimo atvejams

  Kol vasara dar nesibaigė, būtina nusipirkti bent vieną šortų porą. Viena vertus, jais galima mūvėti per vasaros karščius. Be to, su jais ne tik patogiau, bet ir saugiau negu su suknele, nes vėjas jų nepakels.

  Buvo laikas, kai šortus dėvėjo tik sportininkai. Dabar mūvėdama dailius šortus galite lankytis ir parduotuvėje, ir svečiuose. Šortai – moteriškumo ir elegantiškumo simbolis, tad prie jų būtinos dailios basutės ir švelnių formų marškinėliai. Vilkėti šortus, bet neavėti sportbačių – nedidelis, bet menas.

  Įvertinus tai, kiek kartų šortai mirgėjo scenoje per įvairius 2011 pavasario–vasaros madų pristatymus, jie – neabejotini šio sezono favoritai. Dizaineriai moterims siūlo pačius įvairiausius modelius: retro stiliaus, „bermudus", mikro šortus, vos dengiančius sėdmenis, ir modelius iki kelių. Beje, nebūtinai turite būti modelis, kad galėtumėte išsirinkti ne tik patinkančius, bet ir konkrečiai jums tinkančius šortus. Dar daugiau, tinkamas pasirinkimas leis pasiekti, bent jau vizualiai, norimų apimčių ir pakeis jūsų išvaizdą.

   

  Kaip pasirinkti šortus pagal figūrą:

  Stambesnėms. Stambesnėms merginoms ir moterims reiktų pagalvoti apie šortus iki kelių. Idealus variantas – „bermudai". Laisvo siuvimo šortai vizualiai pailgina kojas. Taip pat reiktų nepamiršti tinkamai pasirinkti apavą. Šiuo atveju basutės su dirželiais per kulkšnis tik pabrėš kojų pilnumą, tad tokio tipo avalynės reiktų atsisakyti ir vengti bet kokių akcentų šioje kojų srityje.

   

  Smulkesnėms. Kovodamos už papildomus ūgio centimetrus pamirškite bereikalingus centimetrus šortuose. Norėdamos vizualiai pailginti kojas, rinkitės kuo trumpesnius modelius su vertikaliomis juostelėmis arba retro stiliaus šortus paaukštintu juosmeniu.

   

  Liesesnėms. Jeigu nenorite, kad kojos šortuose primintų du pagaliukus, reiktų pasirinkti modelius su atraitais arba dideliais piešiniais. Tokie šortai kojoms suteiks reikiamą pilnumą. Ypač atidžiai rinkitės siuvimo stilių: šortai neturi nei labai priglusti prie kojų, nei būti per daug laisvi.

  Aukštesnėms. Jeigu nejaukiai jaučiatės dėl savo ūgio, rinkitės šortus, kurie baigiasi iškart virš kelių. Mini ir mikro šortų reiktų atsisakyti. Žinoma, šie modeliai pabrėžia kojų liaunumą, tačiau kartu ir vizualiai jas ilgina. Taip pat atsisakykite smėlio spalvos apavo ir aukštakulnių batukų ar batukų ant platformos. Toks apavas taip pat jus aukština.