SENŲ LAIKŲ RŪBŲ TENDENCIJIOS, KURIOS ŠIAIS LAIKAIS IR VĖL TAPO MADINGOS

Off Canvas

 

SENŲ LAIKŲ RŪBŲ TENDENCIJIOS, KURIOS ŠIAIS LAIKAIS IR VĖL TAPO MADINGOS

Kaip ir senoji muzika, filmai, knygos grįžta į stilių XXI amžiuje, taip grįžta ir 60-ojo, 70-ojo, 80-ojo ir 90-ojo dešimtmečių mados tendencijos. Kai skonis keičiasi ir naujosios kartos semiasi įkvėpimo iš senesnių laikų, nenuostabu, kad kai kurios dabartinės mūsų tendencijos yra mišrus, praėjusių laikų mados tendencijų krepšelis. Geriausia tai, kad šių drabužių nereikia pirkti, juos galima išsinuomoti, rasti mamos drabužių spintoje ar blogiausiu atveju vis dėlto nusipirkti. Žemiau rasite dešimt klasikinių mados tendencijų, kurios sugrįžo į mūsų nūdienos visuomenę.


1. „Mom Jeans“
Šie džinsai yra žinomi dėl savo aukšto liemens, laisvos formos ir susiaurėjimo aplink kulkšnį. Mom Jeans buvo neįtikėtinai populiarūs 9-ajame dešimtmetyje ir XXI amžiuje jie ir vėl staiga sugrįžo į madą su daugybę būdų šiuos džinsus stilingai priderinti. Šio stiliaus džinsus dažniausiai ir lengviausiai galima rasti padėvėtų rūbų parduotuvėse, o tai yra puikus būdas sumažinti atliekų kiekį.
2. Velvetas
Velvetas buvo nepaprastai populiarus aštuntajame dešimtmetyje ir daugiausia buvo naudojamas siūti vaikų drabužius. Šiais laikais galime ir vėl pamatyti pasiūtus įvairiausius rūbus iš šios medžiagos, pradedant nuo striukių ir baigiant ties sijonais.
3. Stambūs sportiniai bateliai
Stambūs sportiniai bateliai buvo tokia tendencija, kur niekas nemanė, jog vėl grįš į stilių. Šie sportiniai bateliai, griausmingai grįžo į madą, su tokiais dizainerių prekiniais ženklais kaip „Gucci“ ar „Balenciaga“ .
4. Didelės plaukų gumelės
Plaukų aksesuarai nuo pat pradžių buvo didelė mados dalis. Nenuostabu, kad laikui bėgant visuomenė patyrė nemažai pokyčių. Bet galima pastebėti, kad XXI amžiuje, šios gumelės vėl grįžo į madą. Ši tendencija yra madinga ne tik tarp kitų bendraamžių, bet ir tarp daugybę žymių žmonių. Šias gumeles yra gana lengva pasidaryti namuose, naudojat audinio atraižas, kad jos būtų tvaresnės ir ekonomiškesnės.
5. Šilko šalikai
Šilko šalikai buvo didelis hitas 50-aisiais ir taip išliko iki šių dienų. Yra pastebėta, jog tokie šalikai nėra nešiojami kaip anksčiau. Dabar, vyksta kūrybiškumas, šilko šalikus paversdami maikutėmis, plaukų aksesuarais ir t.t. Tad jei Jūs turite užsilikusių šilko šalikų – neišmeskite! Galbūt sumąstysite ir Jūs madingai pasipuošti.
6. Dviratininko šortai
Tokie šortai, turintys savo akimirką 8-ajame, po to vėl 9-ajame dešimtmetyje ir dabar XXI amžiuje. Šis rūbas vis grįžta ir grįžta kaip karšta mados tendencija. Galima pastebėti, kad tokios įžymybės kaip Kim Kardashian West ar Bella Hadid derina dviratininko šortus su per dideliais megztiniais ar marškinėliais ir su stambiais sportiniais bateliais.
7. Plačiakelnės kelnės
Visi žinojome šią tendenciją 70-aisiais. Beveik niekam nežinant, šios kelnės sugrįžo į mūsų gyvenimus. Šį siluetą matome dėl retro stiliaus grįžimo į madą. Mes matome, kad vis daugiau žmonių juos dėvi festivaliuose bei kasdieniniame gyvenime.
8. Džinsinis audinys
Panašų, kad plėšyti džinsai grįžta į madą kas 5-10 metų. 80-aisiais daugelyje spintų buvo galima pamatyti plėšytų džinsų ar švarkelių. Nenuostabu, kad plėšytas džinsinis audinys vėl yra populiarus. Pamažu tai ir vėl tampa pagrindine žmonių spintos dalimi.
9. „Bum Bags“
Tokie krepšiai buvo labai populiarūs 80-aisiais ir net 90-aisiais. 2000 metais jie išėjo iš mados. Tačiau dabar jie ir vėl tampa vis populiaresni. Jie yra ne tik patogūs ir lengvai nešiojami, bet ir tampa pagrindine mados industrijos dalimi.
10. Pūstos rankovės
Pūstos rankovės grįžta kaip mados tendencija su trenksmu. Rūbus su tokiomis rankovėmis galima gražiai priderinti su aukšto liemens sijonais ar platėjančiomis kelnėmis.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt