Renkamės kelnaites

Off Canvas

 

Renkamės kelnaites

Kiekviena mergina nori būti graži, o apatinis trikotažas, kuris paskutiniu metu vis dažniau „išlenda" į viršų, gali pagerinti nuotaiką.

Ir nereiktų aklai sekti dėmesio ištroškusiomis užsienio žvaigždėmis, kurios vis dažniau „pamiršta" apsimauti kelnaites. Kelnaitės būtinos moters higienai. Be to, dabar jų toks pasirinkimas, kad tikrai rasite sau labiausiai patinkančias.

Egzistuoja keletas moteriškų kelnaičių tipų, gaminamų iš visiškai skirtingų medžiagų: viskozės, elastano, neilono, medvilnės ir pan. Kuo kelnaitės natūralesnės, tuo geriau su jomis jausitės. Gal ir sunku patikėti, bet medvilninės kelnaitės gali būti tokios pat patrauklios, kaip ir tango. Kita vertus, net ir labiausiai išpuošti stringai gali būti nepatogūs.

Gerai, kad apatinį trikotažą galima rintis nesitariant su nieko ir pagal nuotaiką ar savaitės dienas. Pagal iškirptės dydį kelnaitės gali būti mini, midi arba maksi. Taip pat jos skiriasi ir pagal sukirpimą.

1. Slipai. Dažniausiai naudojamos kelnaitės. Iškirptė – maždaug ties klubų viduriu. Jeigu jos klasikinio tipo, gumytė bus ant talijos, naujuose modeliuose gumytė įsiūta ties klubų viduriu. Nors šis modelis žinomas jau seniai, bet kasmet jis vis labiau populiarėja, nes yra patogus.

2. Stringai. Sėdmenys nepridengti. Juos sudaro nedidelis trikampis ir plona virtuvė. Ne pats patogiausias kasdieniam naudojimui. Paprastai juos mūvi su aptempiančiomis kelnėmis ar suknelėmis.

3. Stringai šortukai. Čia į vieną modelį sujungti šortukai ir stringai – iš priekio ir užpakalio įsiūtas tankus įsiuvas. Skirti norinčioms atrodyti ekstravagantiškai ir padailinti kūno linijas.

4. Tanga. Didelės iškirptės iš dviejų pusių, gumytė – ties talija. Optimalus variantas nuotakoms.

5. „Boksininko" kelnaitės. Viena iš maksi atmainų. Tai – sportinio tipo trumpi šortukai, puikiai tinkantys aktyviam jaunimui. Gali būti papuošti siuviniais arba nėriniais. Kelnaitėms tai suteikia papildomo švelnumo ir moteriškumo.

6. Šortukai. Dar vienos maksi tipo kelnaitės. Uždaros, apatinė dalis beveik horizontali. Didina klubus, bet sutraukia figūrą. Jeigu užpakalinėje pusėje yra elastingas įsiuvas, puikiai pakelia sėdmenis.

7. Tong. Gali būti mini, midi arba maksi. Turi pažemintą gumytę. Tinka prie džinsų su pažeminta talija.

8. Devan derjer. Kelnaitės, maksimaliai susiaurintos priekyje ir užpakalyje.

9. Džei stringai. Modelis pasirodė visai neseniai. Tiks su aptempiančiomis kelnėmis pažeminta talija, nes kelnaičių nebus matyt.

10. Bikini. Mini bikini išsiskiria labai nedideliu audinio kiekiu. Tiesa, tokios kelnaitės visai netinka šaltajam metų periodui.

11. Penti. Maksi grupės kelnaitės. Padailina figūra.

 

Beje, jaunų merginų taip pamėgti stringai nėra labai geras variantas. Pasak ginekologų, toks apatinis trikotažas gali tapti cistito, hemorojaus ir įvairių plyšimų priežastimi. Be to, mūvint stringus rimtesnių sužalojimų galima patirti ir eismo įvykio metu.

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt