PARYŽIAUS VYRŲ MADOS SAVAITĖ

Off Canvas

 

PARYŽIAUS VYRŲ MADOS SAVAITĖ

Mada niekada nestovi vietoje. Ne tik moterys, bet ir vyrai seka jos naujienas.

Paryžiaus mados savaitėje buvo pristatytos naujausios vyrų mados tendencijos. Daugiausiai simpatijų sulaukė "Balmain", "Kenzo", "Christian Dior", "Thom Browne" mados namų kolekcijos.

"Balmain" kolekcijoje dominavo juodos ir baltos splavų duetai, paįvairinti rudais atspalviais ar blizgiomis detalėmis. Taip pat pastebėta, kad šie mados namai vyrams siūlo griežto kirpimo drabužius su ryškiomis pečių linijomis. Pasak mados atstovų, tokie drabužiai tiks visomis progomis.

"Kenzo" savo kolekcijoje panaudojo kone visas esamas spalvas. Šie drabužiai tikrai išsiskyrė spalvų gausa ir būtent geltonomis kojinėmis (jas dėvėjo visi modeliai). Nors pati kolekcija dvelkė sportiniu stiliumi, prie visų drabužių derinių buvo priderintos krokodilo odos rankinės. Šie mados namai, kaip ir anksčiau minėtieji "Balmain" pasirinko griežtus kirpimus, o taip pat ir kelnes aukštu liemeniu.

"Christian Dior" visus nustebino savo sportišku ir net paauglišku stiliaus pasirinkimu. Modeliai vaikščiojo apsirengę trumpais šortais, prie kurių buvo priderintos palaidinės nusėtos įvairiais užrašais. Prie šio dueto taip pat derinama lengvi švarkeliai ir ilgaauliai sportiniai batai. Tokį stilių, pagal šiuos mados namus, gali rinktis bet kokio amžiaus vyrai.

"Thom Browne" mados namus šį kartą drąsiai galima vadinti Paryžiaus mados savaitės išsišokėliais. Modeliai ant podiumo vaikščiojo su aukštakulniais. Taip pat, pagrindinis kolekcijos akcentas buvo ne kas kitas, o vyriškos suknelės ir sijonai. Daugiausiai nuostabos sukėlė, kai ant podiumo pasirodė vestuvine suknele pasipuošęs vyras. Tikriausiai, būtent šių mados namų kolecija dar ilgai išliks renginio prisisminimuose.

Šaltinis: modelių agentūra PEGASUS

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt