Paryžiaus mados savaitės renginyje, į gatves išėjo daugybė „Rihannų“ su vyno taurėmis

Off Canvas

 

Paryžiaus mados savaitės renginyje, į gatves išėjo daugybė „Rihannų“ su vyno taurėmis

Paryžiaus mados savaitės renginyje, modeliai Bella Hadid ir Kendall Jenner praleido puikų vakarą su vyno taurėmis. Vyno vakarą puošė seksualios raudonos suknelės, aukščiausios klasės modeliai ir be abejo – vakaro pagrindinis akcentas buvo vyno taurės, su kuriomis žvaigždės išėjo į Paryžiaus gatves.

Taip buvo norima pavaizduoti garsiąją dainininkę Rihanną, kadangi pati Rihanna gana dažnai yra pastebima einanti su vyno taure rankoje.
Vietoj savo rankinių, modeliai imituodami Rihanną, laikė vyno taures rankose, ir išeidinėjo iš Paryžiaus viešbučio.
Tačiau ne tik modeliai ėjo Paryžiaus gatvėmis, jiems kompaniją palaikė ir geriausios draugės Cameron Diaz ir Drew Barrymore. Aktorės ne tik rankose nešėsi vyno taures, bet ir jau atkimštą šampano butelį.
Be vyno taurių akcento, modeliai taip pat dar paįvairino savo raudonas sukneles. Kendall pasirinko dizainerio Alexandre Vauthier sukurtą raudoną, blizgančią, vieno peties suknelę, kuri puikiai derėjo prie „PVC“ aukštakulnių. Tuo tarpu Bella pasirinko kiek kitokio stiliaus suknelę. Modelis pasirinko dizainerio Emilio Pucci aukštos apykaklės suknelę, dekoruotą spalvingomis rankovėmis ir apykakle. Prie suknelės Bella pasirinko oranžinę „Dorateymur“ rankinę ir spalvotus aukštakulnius.
Šis gražuolių duetas Paryžiaus mados savaitės renginyje dalyvavo kartu su Karlie Kloss, Joan Smalls, Rosie Huntington-Whiteley ir daugybe kitų mados pasaulio atstovių.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt