Paroda "Moters Pasaulis 2012"

  Jau dešimt metų Kaune organizuojama paroda „Moters pasaulis" auga kartu su savo pagrindinių lankytojų – moterų – poreikiais, troškimais ir paslaptimis. Šiemet jubiliejinė paroda kaip niekada buvo gausi dalyvių ir naujienų skaičiumi.

  Įprastai žvarbokas lapkritis Kaune prasidėjo gaiviai kvepiančiu šiltu vėjo gūsiu parodoje „Moters pasaulis", šiemet šurmuliavusioje lapkričio 8-11 d. Kauno LKKA ir futbolo maniežuose. Lankytojai turėjo progą susipažinti su 270 įmonių pristatomomis paslaugomis ir produktais, dalyvauti net 60 parodos renginių, aplankyti tris temines ekspozicijas – „Grožis ir sveikata", „Namų apyvokos reikmenys", „Apranga ir aksesuarai".

  Parodoje buvo pristatoma kosmetika, parfumerija, plaukų, grožio salonai, juvelyrika, bižuterija, trikotažo gaminiai, odos gaminiai, sveikatingumo produktai, higienos reikmenys, namų apyvokos reikmenys ir kt. Taip pat buvo sudarytos galimybės pasikonsultuoti sveikos gyvensenos klausimais, susipažinti su produktais, reikalingais žaviai ir šiuolaikiškai moteriai.

  Kiekvieną parodos dieną parodoje dalyvaujančios įmonės vedė seminarus bei pristatė įmonių naujienas. Parodos seminarų salėje vyko seminarai skirtingomis, tačiau labai aktualiomis ir naudingomis temomis.

  Trečiąją parodos dieną, šeštadienį, parodos lankytojai turėjo progą stebėti įspūdingus mados pasirodymus. Parodos scenoje buvo pristatomi dizainerių darbai ir kolekcijos. Scenoje buvo galima išvysti dizainerių Kęstučio Lekecko, Indrės Koženiauskienės, Natalijos Šakelienės, Justinos Pociūtės, Birutės Koženiauskienės, Aistės Butkevičiūtės-Normantienės, Giedrės Kaminskaitės, Olesios Les kolekcijas. Vyko vestuvinių suknelių kolekcijų pristatymas bei įmonės „Skinija" 2012/2013 rudens/žiemos kolekcijos pristatymas.

  Mados dienos ašis – stiliaus pokyčių eksperimentas, kurio metu buvo pristatyta moteriškų drabužių prekybos internetu portalo Stilingos.lt stiliaus pokyčių konkursą laimėjusių dviejų moterų naujas įvaizdis (aprangos stilius, šukuosena, makiažas).

  Parodoje apsilankė 32200 lankytojų
  Daugiau nuotraukų rasite čia: