Pagrindiniai grožio elementai

  Kiekvienas grožį supranta savaip ir kiekvienas turi savo grožio sampratą. Tačiau bendra grožio idėja apima tris bendrus dalykus: sveikas kūnas, sveikas protas ir graži širdis.
  Norint pradėti savo asmeninę grožio kelionę, reikia apgalvoti savo fizines ir psichines savybes. Kokiomis savybėmis Jūs didžiuojatės, kokius savo trūkumus pastebite? Kokia savybė ar išvaizdos detalė Jūs daro unikaliu žmogumi? Yra keli pagrindiniai dalykai, nuo kurių priklauso bendras žmogaus grožis.


  Odos priežiūros rutina. Sveika ir švytinti oda sukuria įspūdį, kad žmogus yra jaunatviškas ir žvalus – kas yra labai patrauklu aplinkiniams. Norint įvesti odos priežiūros rutiną į savo dienotvarkę – pirmiausia reikia nustatyti ir išsiaiškinti kokio tipo odą turite. Tuomet pagal savo odos tipą galėsite išsirinkti sau ir odos priežiūros produktus – valiklius, kremus, tonikus ir t.t.
  Sveikas maistas. Jūsų kūnas atspindys to – ką valgote kasdien. Valgant maistą, kuriame yra gausu rafinuotų angliavandenių ir cukraus - galima priaugti daug svorio, kas dažniausiai sukelia lėtines ligas. Sveika mityba yra sveikas kūnas ir figūra – kas ne tik yra sveika, bet ir atrodo gražiai.
  Rūpinkitės savo plaukais. Nesvarbu kokio tipo plaukus turite – reikia juos prižiūrėti, kad būtų sveiki ir stiprūs, investuojant į specialius šampūnus, kondicionierius ir kitas plaukų sveikatinamąsias procedūras. Daugiau reikėtų vengti šildymo prietaisų, tokių kaip plaukų tiesintuvai, džiovintuvai ir t.t.
  Nuostabi šypsena. Be odos ir plaukų priežiūros, reikia rūpintis ir savo dantimis. Balti dantys padaro šypseną nuostabią, o nuostabi šypsena padidina Jūsų natūralų grožį. Atlikite tinkamą dantų higieną, valydamiesi dantis du kartus dienoje ir reguliariai valydamiesi juos su dantų siūlu. Taip pat reguliariai reikėtų apsilankyti pas dantistą, norint sužinoti ar dantis sveiki ir ar nereikia jiems gydymo.
  Pasitikėkite savimi. Kai viskas jau pasakyta ir padaryta, nėra nieko gražiau ir seksualiau už pasitikintį savimi žmogų. Tačiau reikėtų skirti ribą tarp pasitikėjimo savimi ir arogancijos, nes linija tarp šių dviejų savybių yra labai plona. Arogantiškas žmogus iš tikrųjų tiki, kad trūkumų jis neturi, tuo tarpu savimi pasitikintis žmogus žino, kad trūkumų turi, tačiau juos sugeba pašalinti.