Padėkite į šalį basutes! Šią vasarą užkariauja vasariškos suknelės ir sportiniai bateliai!

Off Canvas

 

Padėkite į šalį basutes! Šią vasarą užkariauja vasariškos suknelės ir sportiniai bateliai!

Basutės nėra vienintelė išeitis prie vasariškos suknelės. Jos galbūt atrodo elegantiškai, tačiau visą dieną su jomis pavaikščiojus, galima tikrai nuvarginti savo kojas ar netgi prisitrinti pūslių ant jų .

Tačiau šią vasarą dizaineriai siūlo išbandyti netikėtą, bet patogų variantą – vasarišką suknelę ir sportinius batelius. Pavyzdžiui, praeitą savaitę modelis Emily Ratajkowski buvo pastebėta su trumpute, dryžuota suknele, prie jos priderinus baltus sportiniu batelius ir ji atrodė tiesiog fantastiškai!

Dizaineriai teigia, kad kaip kalbame apie stiliaus kombinaciją, drabužių derinimą, tai tuomet tam nėra jokių apribojimų. Galima žaisti su priešingais elementais, pavyzdžiui - „Air max“ sportinius kedus priderinti prie trumpos retro stiliaus suknelės arba suknelę su pasiaurintu liemeniu priderinti prie „Sneakers“ sportinių batelių. Tačiau šiuos priešingus elementus reikėtų derinti pagal spalvas. Jeigu pasirinkta suknele geltona, tuomet reikėtų rinktis sportinius batus su geltonais elementais, jei žalia – žalius, jei suknelė yra marga, įvairių spalvų, o Jus neturite būtent tokios spalvos sportinių batelių, prie tokių suknelių puikiai tiks baltos arba juodos spalvos sportiniai batai.
Štai Jums keletas pavyzdžių, kaip šią vasarą atrodyti ne tik stilingai, bet ir patogiai.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt