Nikki and Lola Ogunnaike – sielos sesės

Off Canvas

 

Nikki and Lola Ogunnaike – sielos sesės

Seserų bendravimo rūšių yra įvairių: sesės - geriausios sielos draugės, sesės - geriausia pora, sesės - turi daug bendra profesinėse srityse arba sesės – kaip „šuo su kate“. Nikki and Lola Ogunnaike yra iš tų seserų, kurių tiek profesinis, tiek sielos ryšiai yra glaudūs.

Abi sesutės yra „įleidusios šaknis“ į tą pačią industriją – Nikki yra mados žurnalo „Elle“ stiliaus režisierė, o Lola yra „Pedigreed“ žurnalistė ir televizijos korespondentė.
Tarpusavio pagarba ir nuolatinė parama yra jų santykių pagrindas. Seserų konsultacija viena su kita vyksta nuolat tiek dėl asmeninių rūpesčių, tiek dėl profesinių. Sesės teigia, kad labai svarbu yra prisiminti ir įvertinti trumpas, atrodo niekuo neypatingas akimirkas, nes būtent iš tų akimirkų ir išauga didžiausi ir nuoširdžiausi santykiai ir artumas.
Būtent šiomis savybėmis vadovaudamos, seserys ir sukūre „Forevermark Tribute“ papuošalų kolekciją. Kiekvienas deimantas šioje kolekcijoje yra parenkamas atsakingai ir pagal griežtus reikalavimus, todėl sesių kolekcija yra labai vertinama ir žinoma. Kiekviename kolekcijos kūrinyje galima įžiūrėti didelį kruopštumą, atsidavimą ir be galo daug meilės.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt