Net ir atostogaudamos laikykitės taisyklių

Off Canvas

 

Net ir atostogaudamos laikykitės taisyklių

Dažna moteris, ruošdamasi į kurortą ir pakuodama daiktus daugiausia dėmesio skiria lengvoms suknelės ir trumpiems šortams.

Deja, kaip rodo patirtis, tik pasiekus banguotą jūrą ir paplūdimio smėlį visos mintys išgaruoja ir vieninteliu drabužiu „visiems gyvenimo atvejams" lieka maudymosi kostiumėlis. Žmonėms kartais atrodo, kad išvykus atostogauti galima pamiršti ne tik kasdienius rūpesčius, bet ir bendrą tvarką, ir elgtis bei rengtis kaip patinka.

 

Visgi nereiktų pamiršti, kad ten, kur jūs ilsitės, kai kas gyvena visą laiką. Taigi, jei iš pliažo susiruošėte į parduotuvę apsipirkti, apsimaukite bent jau šortus ar užsimeskite lengvą suknelę. Juo labiau, kad jei toje vietoje, kur ilsitės jūs restoranų ir kavinių savininkai dar neiškabino užraš „Neapsirengę lankytojai neaptarnaujami", tai labai tikėtina, kad jie tai padarys. Kas jiems belieka, kai poilsiautojai, pamiršę visas padorumo taisykles, į restoraną eina kaip į pliažą.

 

Be to, rengtis vasariškai, nereiškia rengtis prastai. Specialiai vasarai dizaineriai kuria ištisas kolekcijas, tad bet koks jūsų pasirodymas publikai gali atrodyti ne tik efektingai, bet ir labai tinkamai. Sarafanai, kostiumai ir net vakarinės suknelės – vasaros madų pristatyme galima rasti visko. Jums bereikia tik išsirinkti. Beje, jeigu garsių dizainerių darbai jums per brangūs, tikrai galima rasti gerokai pigesnių jų „analogų".

 

Aišku, mes nesiūlome nuolat pliaže lankytis vilkint vakarinę suknelę ar griežtą dalykinį kostiumą. Tiesiog norime priminti tai, kad paliekant pliažo (ar baseino) zoną, būtinai apsirenkite. Nevaikštinėkite po miestą vilkėdamos vien maudymosi kostiumėlį. Netgi einant mineralinio ar ledų vertėtų užsimesti kokį nors rūbelį. Taip tikrai atrodysite gražiau ir jus geriau toleruos aplinkiniai žmonės.

 

Pasaulyje labai populiarūs šortai ir lengvi marškinėliai bei pliažinių kolekcijų tunikos, dažnai parduodamos tose pačiose parduotuvėse kaip ir maudymosi kostiumėliai.

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt