Nesaugumo jausmas – gali sužlugdyti modelio karjerą

Off Canvas

 

Nesaugumo jausmas – gali sužlugdyti modelio karjerą

Vienas iš svarbiausių aspektų modeliui – yra jo pasitikėjimas savimi. Modelio galvoje neturi būti vietos pavydui, nesaugumo jausmui ar baimei. Tai nereiškia, kad modelis turi būti kaip robotas. Jausti įvairius jausmus yra žmogaus prigimtis, tačiau, jeigu modelis nori būti sėkmingas, jis turi tuos jausmus kontroliuoti ir neleisti jiems pasimatyti.


Kaip dirbantis, modelis neturėtų sukti galvos ką veikia kiti modeliai, kokius užsakymus jie gauna, kiek uždirba ir t.t. Geriausias dalykas ką modelis gali padaryti – tai susikoncentruoti ties pačiu savimi ir progresą, kurį jis daro ar gali padaryti.
Jeigu modelis yra dar tik pradedantis modelio karjerą, be abejo jam bus baisu ir neramu pirmą kartą lankytis modelių atrankose, kur konkurencija didžiulė ir ta baimė būti nepasirinktam yra visiškai normali.
Geriausias patarimas modeliams tokiu atveju – tai žiūrėti į modelių atrankas kaip į puikią galimybę panaudoti savo žavesį, asmenybę ir žmogiškuosius įgūdžius. Niekas nenori samdyti modelio, kuris atrodo susinervinęs ar pasimetęs. Modeliai, kurie pasitiki savimi, vadovaujasi principu „aukštyn galvą“! Ir visa tai yra akivaizdžiai pastebima ir klientams, kuriems šis modelių bruožas yra itin patrauklus.
Kūno kalba yra taip pat labai svarbi. Kai tik modelis įžengia į modelių agentūra, jo laikysena turi būti atitinkama: jis turi įeiti pakėlęs galvą, tuo pačiu metu budriai stebėdamas aplinką ir svarbiausia – nuoširdžiai šypsotis. Modelių agentūros iš karto pastebi modelių kūno kalboje, kurie jaučiasi patogiai ir užtikrintai, o kurie ne.
Modelis turi neleisti, kad modelių agentūra pastebėtų jo nesaugumo jausmą, kas sutrukdytų modeliui pasirašyti sutartį. Modelių agentūra nori, kad tą, ką mato priešais save, atsispindėtų ir ateityje vyksiančiose fotosesijose su klientais. Jeigu, pirmo susitikimo metu modelis parodys agentūrai bent vieną savo silpnybę, agentūra modelio nebenorės.
Nepasitikinčiam savimi modeliui, pirmas dalykas, kurį jam reiktų išmokti – yra pasitikėjimas. Todėl prieš einant į modelių agentūra, pirmiausia išmokti reiktų būtent šio dalyko. Modelis turi save įtikinti, kad žino savo vertę, kad myli save ir išmesti iš galvos visus dalykus, kurie sukelia nesaugumo jausmą.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt