Nepriekaištingos modelių odos paslaptys

  Bežiūrint į vykstančius modelių šou, įvairius pasirodymus, turbūt dažnai susimąstome , kokia gi jų tobulos odos paslaptis. Gal būt tai itin brangios kosmetikos priemonės ar profesionalios vizažistės darbas? O galbūt tai tiesiog užprogramuota jų genuose? Štai keli modelių patarimai tobulos odos link.


  Svarbiausia yra odos balansas – negalite tiesiog pašalinti nuo odos riebalų perteklių, paskui odai nesuteikiant visų jai trūkstamų maistinių medžiagų. Modeliai pataria - veido užsikimšusioms poroms išvalyti, naudoti juodąją veido anglies kaukę, o odos atgaivinimui bei pamaitinimui – žalių agurkų kaukę.
  Drėkinkite odą. Naudojant dažnai ir daug makiažo, Jūsų oda labai „ištrokšta“. Nusivalius makiažą ją tiesiog būtina sudrėkinti. Net jei veido oda yra riebi, vis tiek reikia naudoti veido drėkiklį tam, kad būtų palaikomas odos drėgnumas.
  Veido garų kaukė. Tokią lengvai galite pasidaryti namuose – užvirinkite vandenį, įdėkite mėtų arbatos, užsidenkite galvą rankšluosčiu ir pabūkite taip 15 minučių. Oda po procedūros bus švari ir skaisti.
  Stabilus nakties rėžimas. Tiesiog būtina prieš einant miegoti kruopščiai nusivalyti makiažą. Modeliai pataria ne tik nusivalyti veidą su makiažui skirta valyti veido servetėle, bet ir su drėkinamuoju valikliu. Taip pat po valymo pamaitinti odą jos tipui skirta drėkinamąja veido kauke.
  Modeliai taip pat nepamiršta ir savo pėdų odos. Kadangi jiems tenka daug vaikščioti podiumu, pozuoti , jų pėdos taip pat turi atrodyti nepriekaištingai, todėl modeliai pėdų odą masažuoja su kokosų ar alyvuogių aliejais.
  Ledo masažas. Daugelis modelių naudoja šį būdą, kad pagerintų veido odos kraujotaką, tuo sustangrinant ir pagrąžinant veido odą. Tereikia į kokį nors medžiagos gabaliuką įdėti ledo gabaliuką ir švelniai masažuoti veido odą.