Namų dekoras – tapkite dizaineriais patys

Off Canvas

 

Namų dekoras – tapkite dizaineriais patys

Tikriausiai per pastaruosius kelis mėnesius būnant namuose, ne vienam kilo mintis pertvarkyti, atnaujinti savo būstą. Taigi, kodėl netapus patiems dizaineriais ir nepabandžius pakeisti savo gyvenamą aplinką naujomis detalėmis.


Stenkitės rinktis kokybiškas medžiagas. Rinkdamiesi tekstilę, rinkitės ekologiškas ir patvarias medžiagas, tokias kaip organiniai, natūralūs ir perdirbti audiniai. Šios medžiagos yra jaukesnės ir geresnės kokybės nei sintetika, pavyzdžiui – poliesteris.
Spalvos ir tekstūros. Saugiausias variantas, žinoma, būtų derinimas prie neutralios medžiagos, tačiau spalvų „popsas“ gali būti taip pat labai įdomu. Žemės tonai – tokie kaip gilieji žalumynai, gintaro rudos spalvos ir apelsinų spalva – paprastai papildo neutralumą. Paprasti modeliai ir siuvinėtos detalės suteikia tekstūros, neperžengiant ribų.
Rinkitės nepriklausomus ženklus. Visada žiūrėkite į nepriklausomus prekės ženklus. Visi mes puikiai žinome, kad šiuo metu mažoms įmonėms ir nepriklausomoms kompanijoms gresia bankroto pavojus. Todėl norėdami įsigyti medžiagų namų dekorui, išbandykite keletą naujų nepriklausomų prekės ženklų.
Ilgos pagalvės. Jeigu norite prailginti patalpą, naudokite pailgas pagalves. Jos ne tik stilingai atrodo, bet ir praplatina siauresnes patalpas.
Vienetiniai kūriniai. Vienetiniai dirbiniai yra puiku, nes jie yra rankų darbo ir prideda ypatingą įspūdį. Tokios kompanijos kaip „Pillowpia“ - specializuojasi rankų darbo tekstilės gaminiais. Šie tekstilės gaminiai paprastai yra šiek tiek brangesni, tačiau taip yra dėl visiškai suprantamos priežasties – jie yra vienetiniai ir į juos įdėta labai daug darbo. O tai, kad Jūs tiesiogine prasme būsite vienintelis žmogus pasaulyje turintys tą daiktą – yra be galo nuostabu.
Prieš atnaujindami savo būstą, skirkite šiek tiek laiko pamąstymams. Išsiaiškinkite, kas Jus džiugina Jūsų erdvėje, kas ne. „Pinterest“ visada yra puikus įrankis ieškant įkvėpimo ir nepriklausomų prekės ženklų, kurie atitiktų Jūsų interjero stilių.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt