Modelių mokyklos užkulisiai

Off Canvas

 

Modelių mokyklos užkulisiai

Daugelis jaunų merginų svajoja apie modelio darbą, tačiau vien noro nepakanka. Mamos, norinčios, kad jų dukros ne tik patektų į sudėtingą grožio ir mados pasaulį, bet ir jame sėkmingai užsitvirtintų, turėtų padėti dukroms siekti savo tikslo" - pasakoja „Elegancija" modelių mokyklos vadovas Virginijus Mankus.

 

„ Mergaičių Tėvai turėtų ypač atsakingai pasirinkti modelių mokyklą: didelį dėmesį skirti mokyklos filosofijai bei bendravimui su modelių mokyklos darbuotojais - juk tai pirmasis žingsnis, užtikrinant puikią savo atžalos ateitį. Esminis dalykas - mokytojų darbo patirtis ir profesionalumas" - sako V. Mankus.

 

Nuo kokio amžiaus galima lankyti modelių mokyklą?

Mūsų mokykla ieško išskirtinių, talentingų vaikų, tad amžius nėra svarbiausias kriterijus. Pavyzdžiui, organizuojamuose „Elegencijos" modelių mokymuose laukiami vaikai vos nuo 3 m. Metai bėga nepaprastai greitai, todėl gerai, kai mergaitės kuo anksčiau pradeda mokytis taisyklingos laikysenos, judėjimo grakštumo bei pozavimo meno. Siekiant efektyviau išnaudoti pamokų laiką mokyklos dalyvės yra suskirstytos į skirtingas amžiaus kategorijas nuo 3 iki 20 metų - tokiu būdu mergaitės ir merginos geriau jaučiasi savo bendraamžių tarpe ir mes stebime geresnius jų darbo rezultatus. Mokymų metu skatiname mergaites ir merginas puoselėti natūralų grožį bei mylėti savo kūną tokį, koks jis yra, nesivaikant užsienio mados tendencijų ar primestų standartų.

 

Ar visos merginos gali lankyti modelių mokyklą?

Be abejonės, tapti aukščiausius standartus atitinkančiu modeliu gali ne visos merginos, tačiau kiekvienai merginai svarbu išmokti puoselėti savo natūralų grožį ir nebijoti išbandyti savęs. Kaip bebūtų keista, modeliui vien geros išvaizdos nepakanka - būtina savimi pasitikėti, turėti charizmos, sukaupti nemažą žinių bagažą. Profesionalios modelių mokyklos yra skirtos net ir toms mergaitėms, kurios savo ateities su modelio darbu nesieja. Tikriausiai nėra geresnio būdo išmokti stiliaus ir mados subtilybių, taisyklingos laikysenos, grakštaus judesio - tiek daug per tokį trumpą laiką. Dauguma merginų svajoja turėti profesionalių nuotraukų iš fotosesijų, dalyvauti įdomiuose renginiuose, žavėti aplinkinius savo grakštumu ir elegancija, todėl modelių mokykla „Elegancija" ragina nebijoti dalyvauti mokymuose. Svarbiausias kriterijus dalyvėms - noras tobulėti.

 

Kaip išsirinkti modelių mokyklą?

Svarbiausia - modelių mokyklos patikimumas. Modelių mokykloje negali būti reikalaujama nei pozuoti apsinuoginus, nei laikytis dietų nei dalyvauti renginiuose. Mokymuose turėtų būti propaguojamas pasitikėjimas savimi, sveikas gyvenimo būdas ir natūralus grožis. Modelių mokyklų paskirtis - išmokyti mergaites skoningai rengtis ir dažytis, grakščiai vaikščioti bei puoselėti savo išskirtinumą. Mergaičių Tėvai turėtų ypač atsakingai pasirinkti modelių mokyklą: didelį dėmesį skirti mokyklos filosofijai bei bendravimui su modelių mokyklos darbuotojais - juk tai pirmasis žingsnis, užtikrinant puikią savo atžalos ateitį. Esminis dalykas - mokytojų darbo patirtis ir profesionalumas"

 

Koks modelių mokyklos „Elegencijos" veiklos tikslas?

Mūsų tikslas – estetinis lavinimas. Siekiame, kad „Elegancija" mokymai suteiktų įvairiapusiškų žinių ir įgūdžių, padedančių esamoms ir būsimoms merginoms atrasti savo išskirtinumą, sustiprinti savivertę. Šiam tikslui pasiekti dirbame su geriausiais choreografais, vizažistais, stilistais, fotografais bei kitais mados pasaulio profesionalais.

 

Aukščiausių tikslų siekti padeda modelių mokytojos:

 

Modelių mokytoja

 

Kristina Alijošienė

- Choreografė, diplomuota vaikų psichologė
- Darbo stažas su vaikais (6 mėn - 18 metų) - 7metai
- Choreografės darbo stažas - 5 metus
- Mados pasaulyje - 13 metų
Vaikų sceninio judėjimo lavinimas, eisenos, taisyklingos laikysenos formavimas. Vaikų bei paauglių individualus paruošimas tarptautiniams grožio bei modelių konkursams, grupiniai choreografiniai pastatymai įvairiems renginiams Lietuvoje bei užsienyje.

 

 

b6f5cdd07f1a2d0d7e83dfb5ca861277 XL

Laimutė Marija Jancevičienė


- Režisierė - choreografė bei drabužių dizainerė
- Choreografės darbo stažas - daugiau kaip 30 metų
- Mados srityje - daugiau kaip 25 m.
Laimutės Marijos Jancevičienės prižiūrimos užaugo tokios merginos kaip Mis Lietuva nugalėtoja Agnė Maliaukaitė, įvairių modelių konkursų nugalėtojos – Lina Kavaliūnaitė, Algė Tarailytė, Živilė Maziliauskaitė, Deima Jonuškytė, Vika Volkutė, Vilmantė Simanavičiūtė, Ugnė Palilionytė.
Taip pat Laimutės Marijos Jancevičienės vadovaujama studija yra sportinių šokių varžybų „Mozaikos taurė“ ir „Kalėdinės žvaigždės“, tarptautinio mados ir šokio festivalio-konkursų „Coliukė“ ir „Aukštaitijos modelis“, „Top model“ organizatorė.

 

 

Labai džiaugiamės, kad šiemet mūsų modelių mokykla „Elegancijos" veikia ne tik Vilniuje, bet ir Kaune bei Panevėžyje.
Kviečiame registruotis visas, norinčias susipažinti su modelio darbo ypatumais, į naujai formuojamas grupes. Dėl registracijos, kainų, tvarkaraščių ir kitų klausimų prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

Vilnius, Kaunas: Maria - 8 620 86632
Elektroninis paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Panevėžys: Laimutė - 8 687 42839
Elektroninis paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Daugiau informacijos: ModeliuMokykla.lt

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt