Modeliai ir aknė

Off Canvas

 

Modeliai ir aknė

Tikriausiai niekas negalėtų pasigirti turįs tobulą odą, tačiau geros odos turėjimas modelių industrijoje reiškia tikrai daug.

Aknė yra varginanti odos problema. Tiek paaugliai, tiek suaugę nuo jos kenčia. Jeigu modelis turi aknę, jam tikrai ji nepadės įsitvirtinti modelių pasaulyje. Žinoma, viskas priklauso kokio tipo aknę modelis turi ir kaip jis ją gydo.
Modeliai, turintys aknę ir dar tik sieksiantys savo tikslo modeliavime, pirmiausia turėtų pasirūpinti savo odos būkle, prieš einant į modelių atrankas kastinguose, modelių agentūrose ar apskritai į modelių industriją. Prieš pasirašant su modeliu sutartį, modelių agentūra nori pamatyti modelį be jokio makiažo, todėl modelis negalės paslėpti ar kažkaip užmaskuoti savo aknės, kas modelių agentūrą greičiausiai privers priimti neigiamą modeliui sprendimą.
Pirmiausia, ką modelis turėtų padaryti, tai nueiti pas dermatologą ir pasikonsultuoti dėl savo aknės, susižinoti kokio sudėtingumo lygio ji yra, ar sunkiai išgydoma. Jeigu dermatologas pasakys, kad modelio aknė yra neišgydoma arba išgydoma, bet tam prireiks nemažai laiko, tuomet modeliui geriau pamiršti apie modeliavimą arba bent tuo metu kol aknę gydysis apie modeliavimą negalvoti.
Tiems, kurie turi aknę, geriausias pagalbininkas šiai ligai yra vanduo. Reikia jo vartoto labai daug ir pamiršti tokius gėrimus kaip kava, sultys, sirupas, alkoholis, gaivieji gėrimai. Kuo mažiau vartoti reiktų cukraus ir produktų, kuriuose jo yra daug. Daugiau vartoti reiktų jautienos, šviežių daržovių ir vaisių. Modeliai turi būti kantrūs – aknė nepraeina per naktį. Gera odos priežiūra kartu su sveika mityba ir laikas - gydo šią odos ligą.
Tie, kas galvoja, kad aknę galima paslėpti fotošopu ir taip išspręsti problemą dėl modeliavimo – labai klysta. Fotošopas yra geras dalykas, tačiau jis tik trumpam užmaskuoja problemą, o sveikos ir gražios odos turėjimas ne tik suteikia daugiau pasitikėjimo pačiam modeliui, bet ir padidina galimybes gauti geresnius užsakymus.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt