Mis biker 2019

Off Canvas

 

Mis biker 2019

Baikerių naktys“ - tai 12 metų besitęsiantis įspūdingas projektas, kuris sulaukia svečių net iš užsienio. Šiame projekte gausu įvairiausių pramogų, koncertų, pasirodymų. Tačiau didžiausia „Baikerių naktų“ puošmena - „Mis biker“ rinkimai.


Kaip ir kiekvienais metais, šiemet taip pat vyko „Mis biker 2019“ rinkimai. Čia buvo galima pamatyti gražiausias Lietuvos merginas, besigrumiančias dėl „Mis biker“ titulo. Merginos turėjo galimybę ne tik išbandyti save, bet ir linksmai praleisti laiką šaunioje kompanijoje. Ir be abejo – buvo gausiai apdovanotos!!!
Šiemet „Mis biker 2019“ prizininkės:
Nr. 11 Silvija – 1-oji „Vicė Mis“
Nr. 1 Ema – 2-oji „Vicė Mis“
Nr. 2 Žaneta - „Mis elegancija“
Nr. 10 Goda - „Mis Foto“
Konkurso nugalėtoja paskelbta – nr. 6. - Svajūnė Emilija Kačenauskaitė. Įspūdingo grožio mergina iš Vilniaus. Svajūnė yra ne tik profesionali šokėja, bet ir groja pianinu bei piešia. Pozityvumu trykštanti mergina siekia ateityje atsidaryti nuosavą savo šokių studiją bei tapti laidų vedėja. Linkime sėkmės Svajūnei, na, o visoms „Mis biker“ dalyvėms norime padėkoti už drąsa, pozityvią nuotaiką ir lauksime Jūsų kitais metais!!!

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt