Mados modeliavimas – tai ne tik gražus veidas

Off Canvas

 

Mados modeliavimas – tai ne tik gražus veidas

Kiekvienas iš mūsų nors kartą žavėjomės modeliais, jų laikysena, žavesiu. Tačiau modelio gyvenimas ir karjera ne visada žiba kaip gali atrodyti iš šono. Modelis – tai ne vien gražus veidas, tai daug daugiau nei tai, todėl šis straipsnis yra būtent apie tai.

Ko reikia norint tapti modeliu

Pagrindinės priežastys norint tapti modeliu yra fotogeniškumas bei asmenybė. Būti aukštai, lieknai ir gražiai, be abejo yra vertingi dalykai, su kuriais reikia visada dirbti, tačiau fotogeniškumas yra dar svarbiau. Be to modeliui būtina pasitikėti savimi.

Yra tam tikri mados modelio standatiniai matai, kurie laikui bėgant keisdavosi. Modelis turėtų būti aukštas, tikimasi, kad moterų modelių aukštis turi prasidėti nuo 175 cm, o vyrų modelių nuo 182 cm.

Idealiais kūno matavimais moterims laikomi 86 cm krūtinei, 60 cm liemeniui ir 86 klubams. Tačiau šiomis dienomis taip pat yra modelių, kurie priskiriami plius dydžio kategorijai. Nors yra būtina, kad modelis atrodytų gerai, būtų aukštas bei grakštus, nėra standartinio nustatyto svorio. Paprastai amžius neturi daug įtakos renkantis modelį jei tenkinami kiti reikalavimai, tačiau pradedant modelio karjerą, 15-22 metų modeliams yra teikiama pirmenybė.

Mados modeliavimas yra konkurencingas karjeros kelias. Nebūtų klaidinga sakyti, kad šis kelias reikalauja daugybės pastangų, kantrybės, atsidavimo bei ryžto. Mados modelio karjerą pradedančiam asmeniui dažniausiai tenka susidurti su sunkumais. Tai gi būtina, jog asmuo atkakliai kovotų ir nepasiduotų pusiaukelėje.

Modeliavimo karjera apima buvimą foto studijoje ilgas valandas fotografuojant reklamas ar žurnalų viršelius. Norint susidoroti su tokiu įtemptu grafiku, labai svarbu fizinis pasirengimas. Tampa privaloma reguliariai mankštinis, sveikai maitintis, miegoti, turėti gerą miego režimą. Fizinis pasirengimas modeliavime yra toks pat svarbus kaip ir protinis pasirengimas.

 

Kita būtina sąlyga yra profesionalus požiūris į modelio darbą. Būsimas modelis turėtų visus darbus atlikti paskirtu laiku. Tokioje profesiojoje yra būtina būti lanksčiam bei atviram, žinoti apie plataus masto keliones bei darbus kelionėse. Modeliui gali tekti ilgą laiką gyventi atskirai nuo šeimos, todėl jam ar jai reikia būti savarankiškam. Taip pat modelis turėtų mokėti suprasti kritiką.

Modeliavimo srityje kontaktai yra labai svarbūs, todėl geri bendravimo bei tinklų kūrimo įgūdžiai nepamaišytų. Taip pat geras humoro jausmas būtų Jums į naudą. Be to, nors tai nėra būtina sąlyga, būtų naudinga jei modelis turėtų šiek tiek žinių apie vaidybą bei kaip elgtis prieš kameras.

Paskutinis, bet ne mažiau savrbus dalykas – geras sprendimo bei pasitikėjimo savimi jausmas nuties Jums ilgą bei sėkmingą kelią modelio karjeroje. Sugebėjimai teisngai nuspręsti gali padėti išvengti darbų, kurie turėtų būti vengiami norint, kad reputacija nebūtų sugadinta.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt