Madingi drabužiai iškylai

  Kadangi vasara nenumaldomai artėja į pabaigą, vis brangesnės tampa šiltos ir saulėtos dienos. Norisi kaip galima daugiau būti gamtoje, nes aišku, kad atėjus rudenio lietums to teks atsisakyti.

     

  Kita vertus, vasarai baigiantis prasideda madingų drabužių išpardavimai, tad yra puiki proga atnaujinti garderobą. Juo labiau, kad laiko džiaugtis šiluma ir gerais orais liko ne tiek jau daug.

   

  Ir visai nesvarbu ar tai bus iškyla su draugėmis, ar romantiška vakarienė gamtoje, ar didelė įmonės šventė stovykloje. Bet kokiu atveju norisi atrodyti lengvai, gražiai ir stilingai.

   

  Visada, ypač jei nuotaika prasta, galima apsimauti džinsus, užsitempti senus marškinėlius ir iškeliauti. Visgi, turint omenyje tai, kad vasaros pas mus trumpos, reiktų pasinaudoti kiekviena proga pasirodyti ir atrodyti gražiai. Tarkim, galite apsivilkti ilgą sarafaną arba lengvą, neilgą gėlėmis išpuoštą suknelę. Aukštakulnius pakeiskite minkštais mokasinais arba tokiais pat patogiais sandalais. Savo įvaizdį paryškinkite spalvingomis skarelėmis arba spalvotus rėmelius turinčiais akiniais nuo saulės. Tikėtina, kad tokiu atveju būtinu atributu taps šiaudinė skrybėlė ir talpi rankinė.

    

  Tokio tipo poilsiui idealiai tinka ir „country“ stilius. Tiesa, reikia įvertinti, kad šis stilius turi dvi puses – praktišką ir romantišką. Vertėtų rinktis romantiškąją šio stiliaus pusę. Tik nepersistenkite. Jeigu pasirinkote drabužius su piešiniu, tai visos kitos detalės turi būti vienspalvės. Priešingu atveju rizikuojate susilieti su gelėta pieva.

    

  Stilingai iškylai į gamtą garderobe reiktų turėti medvilninius šortus, marškinėlius su plačiomis rankovėmis, plačią suknelę, lengvą trikotažinę palaidinę, plokščiapadžius batus. Ir daugybę skrybėlių bei rankinių. Rinkantis papuošalus pirmenybę reiktų teikti plastikui ir medžiui. Jie ne tik patogesni, bet ir harmoningai atrodys gamtoje.