Mada, viskas apie madą ir grožį

Off Canvas

 

Kiekvienas iš mūsų nors kartą žavėjomės modeliais, jų laikysena, žavesiu. Tačiau modelio gyvenimas ir karjera ne visada žiba kaip gali atrodyti iš šono. Modelis – tai ne vien gražus veidas, tai daug daugiau nei tai, todėl šis straipsnis yra būtent apie tai.

 

Žinodami, kokia yra jūsų kūno forma, galėsite pasirinkti labiau patrauklius drabužius, kurie leis pasijusti ir atrodyti geriau. Šiame straipsnyje jūs rasite visą informaciją apie kriaušės formos figūrą.

Modeliavimo pasaulyje yra daug įvairių tipų modelių.  Kadangi modeliavimo pobūdis yra parduoti produktus, iš tikrųjų modeliui gali būti suteikta daugybė skirtingų vaidmenų: plius dydžio ar smulkūs modeliai, vaikų ar vyresnių modeliai, jau nekalbant net apie pagrindinius skirtumus, pvz., Vyrus ir moterų modeliai.

Stilius ir mada gali būti didelis galvos skausmas. Būna dienų, kai apsirengimas tampa kova su savimi, kai negalite išsirinkti aprangos arba pastebite, kad iš drabužių spintos visada pasirenkate dėvėti tuos pačius derinius, kuriuos visada dėvite ir jau nė nebejaučiate džiaugsmo eidami su jais kur nors.

Norint pradėti rankų modelio karjerą, pirmiausia turėtumete pabandyti keletą dalykų.  Peržvelkite visas reklamas, fotografijas ar vaizdo įrašus, kuriuose pozuoja rankų modelis. Pradėkite stebėti ką jie daro ir ko nedaro, pabandykite rankų pozas ir žiūrėkite kaip Jums sekasi.

Galbūt jūs nenorite būti kaip visi. Šaunu, bet faktas yra tas, kad pasaulis yra pilnas neišsiskiriančių žmonių, ir, nepaisant to, ką mums socialiniai tinklai bando įteigti, didelė tikimybė išlieka, kad jūs (ir aš) nesate ypatingi, kažkuom išsiskiriantys. Aišku, galime rengtis kiek kitaip (arba, kaip mes mėgstame vadinti, „geriau“) nei kiti, bet galiausiai vis tiek liksime milžiniškoje kavos pupelių krūvoje, kurioje gan sunku išsiskirti. Taigi nesitikėkite, kad dauguma / kas nors pastebės dalykus apie jūsų išvaizdą, kurie yra įvardinti žemiau, nes: 1. Dauguma žmonių nėra labai pastabūs ir 2. Niekam tikrai nerūpėtų, net jei jie ir pastebėtų. Geros dienos!

Gyvūnų raštai jau kurį laiką laikosi mados viršūnėje, ir nenuostabu, kodėl. Šie raštai primena tikrus gyvūnus, vaikščiodami su jais gatvėmis, žmonės sukuria gyvūnų imitacijas. Labiausiai paplitęs gyvūnų raštas, naudojamas drabužiams ir dekoravimui, tikriausiai yra leopardo raštas dėl savo įdomaus ir dinamiško įvaizdžio. Tačiau neretai gatvėje galime sutikti žmones dėvinčius rūbus padarytus iš gyvatės odos bei zebro ir kartais net karvės.

 

Tiems, kurie mėgsta pirmenybę teikti lygiems bei blizgantiems paviršiams, o ne komfortui (arba atvirkščiai), dabar galima gauti iš kart du viename, jums nereikės rinktis tarp šių dviejų kriterijų. Dėka šio sezono prašmatnaus ir be vargo stilingo siuvimo pasirinkimo, dabar galite savo spintoje turėti apranga kuri atitiks  visus jūsų norimus kriterijus. Šokite į minkštus ir lengvus marškinėlius bei tokias pat lengvas kostiumines kelnes ir pajuskite laimę, po šio potyrio padidinti pavasariniai marškinėliai ir laisvo stiliaus kelnių poros privers jus jaustis nepatogiai.

Tapimas modeliu yra dalykas, apie kurį svajoja daugelis iš mūsų, ir jei manote jog turite pakankmai patrauklias rankas, tuo met mintys apie šią modeliavimo sritį turėjo būti Jūsų galvoje. Modeliavimas rankomis yra kita rūšis modeliavimo, šie modeliai gali taip pat modeliauoti kitas kūno vietas, tačiau galima užsidirbti tik naudojant rankas kaip modelį. Šiame straipsnyje yra viskas ką reikia žinoti apie šį modeliavimo tipą.

Jei nors šiek tiek domitės mada ir žinote kaip mados industrija veikia, tuo met turėtumėte žinoti apie modelių agentūras bei kokį vaidmenį jos turi mados industrijoje. 

Nūdienos visuomenėje, laisvai samdomo modelio darbas yra toks darbas, kuris suteikia galimybę tapti savo paties viršininku ir leidžia priimti tam tikrus sprendimus, susijusius tik su Jūsų karjera. Tapti laisvai samdomu modeliu yra vienas iš geriausių karjeros/laisvalaikio pasirinkimų, ypač tuo atveju, jei Jums nepavyksta rasti tinkamos modelių agentūros.

Gyvenimo būdo modeliai yra įsivaizduojami kaip įspūdingi, jaunatviški asmenys, kurie trykšta entuziazmu bei pasižymi klasikine išvaizda ir lieknu sudėjimu. Tačiau realybė gali būti visiškai kitokia ir ji jus nustebins!

Laisvai samdomų modelių darbas nėra lengvas. Jis reikalauja daugiau pastangų pačiam modeliui susirast sau darbo nei modeliui, kuris priklauso modelių agentūrai. Todėl šiame straipsnyje aptarsime keletą būdų kaip tapti sėkmigu laisvai samdomu modeliu.

Modelių pasaulyje įvairovė ne visada buvo priimtinas dalykas, kadangi labai dažnai pasireikšdavo visuomenės nustatyti dvigubi standartai. Gerai žinoma jog rasė, sugebėjimai, amžius, lytis, seksualinė orientacija, retai yra pagirtinas dalykas ant podiumo.

Nors norint būti modeliu išvaizda yra svarbi, tačiau ne visada išvaizda yra svarbiausia norint patekti į šį verslą. Modeliavimas nėra vien susijęs tik su mada ir grožiu. Norint būti sėkmingu modeliu reikia būti protingu, puikiai prižiūrėtos išvaizdos bei žinoma tinkamo požiūrio į šį verslą bei darbą. Asmenybė yra tokia pati dalis modelio kaip ir jo išvaizda, patrauklumas. Profesionalumas yra vienas iš sėkmės raktų, kuris gali atnešti didelę sėkmę.

Deja, ši pandemija nesirenka draugų, todėl vyksta daugybė dalykų, kurie mus visus išvedė iš mums įprastų normų, rutinos ir įpročių, kuriais džiaugėmės visi. Kai gyvenimas duoda jums keletą ctrinų, tiesiog pasigaminkite limonadą, tokiu principu kiekviena egzistuojanti įmonė turėjo išmokti įveikti netikėtas kliūtis, kontroliuoti padarytą žalą ir prisitaikyti prie verslo plėtojimo visiškai nauju būdu. Mados pasaulis, tiek laisvai samdomų modelių, tiek agentūrų, tikrai nėra išimtis.

Tinkamo modelio pasirinkimas, kuris atsipindėtų prekės ženklą, yra sėkmės raktas. Turėsite skirti ypač didelį dėmesį į tai, kadangi dirbate su žmonėmis. Priešingai nei galvoja žmonės nesusiję su mados pasauliu, samdant laisvai samdomą modelį, reikia atidžiai peržvelgti visus reikalavimus, kurie nurodytų jog pasirinkote teisingai. Tad jeirimtai ketinate plėsti savo prekės ženklą, turite atsižvelgti į kelis dalykus.

Daugelis modelių visada galvoja kaip užsidirbti daugiau pinigų, ypač kai jie eina laisvai samdomų darbų keliu. Yra šimtai išskirtinai gražių merginų bei vaikinų, kurie varžosi dėl apmokamo modelio darbo. Todėl norint sėkmingai dirbti laisvai samdomu modeliu reikia ne tik būti gražiu. Realiai, labai nedaug merginų ir vaikinų kada nors pasiekia tašką, kai visą gyvenimą gyvena tik modeliuodami.

Pateikiame keletą patarimų, kaip padidinti savo, kaip modelio, vertę ir uždirbti daugiau pinigų.

Modelio portfolio padeda klientams nustatyti ar modelis turi tai ko reikia būtent jiems, norint parduoti savo produktą / prekės ženklą / idėją. Net pačio elementariausio projekto atrinkimas gali užtrukti amžinybę, kadangi užsakovas peržiūrės kelis kartus tuos pačius portfolio, kol išsirinks sau tinkamą. Vienas iš geriausių būdų įtikti yra jūsų nuotraukos bei kaip pateikiate savo stilius. Prieš parodant savo portfolio, reikėtų peržvelgti kliento produktą ir įsitikinti, kad jūs padarėte viską, kad atrodytumėte labiausiai tinkamas variantas. Pavyzdžiui: norite būti maudymosi kostiumėlių katalogo modelis? Tuomet jūsų portfolio turėtų būti kelios jūsų nuotraukos ne tik su maudymosi kostiumėliais, bet ir pozuojant tokiu stiliumi, koks būtų priimtinas katalogo modeliui, tiek studijoje, tiek vietoje. O gal būt pozuoti su vestuvinėmis suknelėmis yra jūsų svajonė? Tada savo portfolio geriau turėtumėte įsikėlę nuotauką su vestuvine suknele.

Vietoje to, kad modeliai būtų priklausomi modelių agentūrai, kai kurie iš jų eina kita kritymi ir pasirenka laisvai samdomą modelio kelią. Tai reiškia, jog jie dirba savarankiškai, nepriklauso jokiai agentūrai. Tapimas laisvai samdomu modeliu reikalauja daugiau pastangų nei darbas agentūroje, kuri Jus reklamuotų bei surastų Jums darbo. Tačiau ne visos agentūros yra patikimos, todėl kai kurie modeliai nori kontroliuoti savo gyvenimą bei karjerą.

 

Modelių gyvenime yra įprasta susidurti su mažiau aktyviais sezonais, tačiau pandemijai užklupus tai tęsėsi ne tik tam tikrais periodais, bet ištisus metus. Kad ir kokie laikai būtų, daugelis stengėsi iš paskutinių jėgų susiimti ir išlikti produktyviais bei išlaikyti įprasta rutiną, nors ir neišeinant iš namų.

Modeliavimas tikriausiai yra viena iš madingiausių profesijų. Modeliavimo metu turite galimybę parodyti savo fizinę išvaizdą prieš kameras ar podiume, taip pat modeliavimas yra vienas iš būdų, kurio metu gali padidėti apsitikėjimas savimi. Yra sakoma, jog modeliavimas reikalauja drąsos bei kantrybės dėl to, kad ši profesija yra konkurencinga ir taip pat šiek tiek žiauri.

Laisvai samdomi modeliai turbūt neretai pagalvoja kaip pradėti modelio karjerą ir kaip nuolat rasti projektų tokioje nenuspėjamoje mados industrijoje. Ar darbai priklauso tik nuo jūsų išvaizdos ir dydžio? Trumpas atsakymas - ne. Tai tikrai nėra vien tik jūsų išvaizda ar matmenys. Nors išvaizda ir dydžiai yra svarbūs kriterijai norint būti modeliu, tai nėra viskas ko reikia norint užsitikrinti pilnai užsakytą darbotvarkę. Labai svarbus niuansas yra pirmasis įspūdis. Kartais užtenka tik vienos minutės su klientu ar modelio vadovu, kol jie nuspręs ar dirbti su jumis ar ne. Norėdami padidinti savo įsidarbinimo galimybes, galite asmeniškai padaryti keletą dalykų, kurie jums labai pravers ateityje.

Šiais laikais fotografija yra labai populiarus dalykas. Apie vis augančią fotografiją žmonės sužino iš įvairių internetinių svetainių. Internetinės svetainės kuriose pilna profesionaliai darytų nuotraukų sužadina žiūrovui kibirkštį, o tie, kurie svajoja apie fotografo karjerą, į tai žiūri kaip į galimybę, kurios nereikėtų praleisti. Pats tinkamiausias būdas save atskleisti yra pasinaudojant galimybę dirbti su laisvai samdomais modeliais, kuriuos galite rasti čia.

Puslapis 1 iš 51

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt