Prisistatykite Viktorija. Esu Viktorija Stanevičiūtė, man yra 22 metai, esu iš Jurbarko.
  Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus).

  Fashion Bazaar IŠPIRKTUVĖS grįžta į KAUNĄ! Didžiausias ir madingiausias vasaros sezono išpardavimas rugsėjo - 14 dieną, Žalgirio arenoje! Čia – tik tikros NUOLAIDOS mados ir stiliaus mylėtojams.

  28-oji tarptautinė specializuota aprangos, tekstilės ir inovacijų paroda

  25-ąjį kartą organizuojama specializuota paroda BALDAI INTERJERAS DIZAINAS yra viena didžiausių specializuotų baldų, interjero ir dizaino parodų Baltijos šalyse, burianti dizaino industrijos atstovus, baldų gamintojus, interjero architektus ir užsakovus.

  MADOS PASAŽAS – tai tradicinės Lietuvos gamintojų parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ ekspozicija, kurioje dalyvauja drabužių, aksesuarų, interjero dekoro kūrėjai bei dizaineriai. Šiais metais ekspozicijoje bus pristatyta daugiau nei 100 mados prekių ženklų!

  Prisistatykite Patricija.
  Esu Patricija Timčenkaitė, man yra 13 metų, gyvenu Kupiškyje. Mokausi „Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje“.

  Esu Karolina Vešėtaitė, man yra 19 metų, esu gimusi Panevėžyje bet šiuo metu gyvenu Šiauliuose. Mokausi higieninės kosmetikos kosmetiko specialybę.

  Šiuo metu dirbu. Taip pat, kaip ir minėjau, mokausi higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės. Dalyvauju įvairiuose fotosesijose. 2016 metais, kada dalyvavau pirmoje fotosesijoje, supratau, kad man patinka būti prieš objektyvą. Pamačiusi fotosesijos rezultatų nuotraukas - aš buvau nustebusi. Ar ten tikrai aš?
  Nuo tada atradau, tai kas man patinka. Po kurio laiko mane pastebėjo ir kiti fotografai. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad taip gali nutikti jog būsiu modelio vietoje. Kartais susimastydavau, ką pagalvos kiti. Nebuvau tokia drąsi, pasitikinti savimi, tuo momentu. Kitų nuomonė man trukdė atsiverti, parodyti tikrąją save. Bet po to supratau, kad nereikia nieko bijoti, reikia tiesiog būti savimi ir neklausyti ką kalba kiti. Juk visada atsiras tokių kurie kalbės už nugaros. Nuo to laiko pradėjau labiau pasitikėti savimi ir neklausyti kitų nuomonės. Taip ir prasidėjo mano karjerą.

  Taip pat, mėgstų sportą, jis man padeda išsilaisvinti bei atsipalaiduoti, leidžia nukelti savo mintis toliau, susiiimti, išbandyti save. Labiausiai mane traukia bėgimas, kuris palaiko tiek fiizinę, tiek psichologinę formą.

  Mėgstu išūkius, stengiuosi kuo labiau išbandyti save, sutalpinti save į kuo daugiau sričių. Kaip ir sakau sau, nereikia gyvenime nieko bijoti, kad po to gailėtumeis.
  Esu gana pasitikinti savimi, drąsi, niekada nesilyginu į kitus, nesistengiu įtikti kitiems.

  Noriu būti modelių, bet tam trukdo mano ūgis. Bet labiau norėčiau būti fotomodelis. Dalyvauti įvairiuose prekių ženklų reklamose, tai pat būti pastebėta kuo daugiau žmonių auditorijos.
  Ateityje norėčiau save reprezentuoti, kaip fotomodelį ir siekti karjeros laiptų.

  Baikerių naktys“ - tai 12 metų besitęsiantis įspūdingas projektas, kuris sulaukia svečių net iš užsienio. Šiame projekte gausu įvairiausių pramogų, koncertų, pasirodymų. Tačiau didžiausia „Baikerių naktų“ puošmena - „Mis biker“ rinkimai.

  Prisistatykite Rugile. Esu Rugilė Mockūnaitė. Man yra 17 metų. Gimiau ir užaugau Pasvalio rajone, šalia Latvijos sienos esančiame mažame kaimelyje- Dagiuose. Šiuo metu mokausi Vaškų gimnazijoje. Prieš tai 10 klasių baigiau Saločių Antano Poškaus pagrindinėje mokykloje. Mano tėvai ūkininkai, o pati esu „pagrandukė“, turiu vieną vyresnį brolį. Man svarbiausia gyvenime yra didelis troškimas įgyvendinti daugybę tikslų ir stengimasis nepriekaištingai atrodyti.
  Ką veikiate gyvenime? Nuo pat vaikystės svajojau tapti modeliu ir renginių organizatorė. Esu labai aktyvi, bendraujanti, mėgstu vesti renginius įvairiose šventėse. Taip pat labai mėgstu užsiimti fotografija, dainavimu, šokiais ir menu. Mokykloje visada mėgstu organizuoti įvairius renginius, siūlyti kitiems savo idėjas ir jas įgyvendinti.

  Prisistatykite Darija.
  Esu Darija Grubliauskaitė, man 14 metų, gyvenu Šiauliuose. Dažnai susilaukiu tokių klausimų, kaip ,,Ar esi modelis?‘‘, ,,Kaip pradėjai savo modelio karjerą?‘‘, bet aš nesu modelis ir nemanau, kad juo kada nors būsiu, kadangi neatitinku tam tikrų standartų. Būnant modeliu, neužtenka būti vien gražiai...

  Nuotraukų kontrolė – kiekvieno fotografo pareiga yra apsaugoti savo nuotrauką. Dažniausiai, norint apsaugoti nuotrauką, fotografai ant kiekvienos savo nuotraukos uždeda vandens ženklą su savo logotipu arba internetinės svetainės pavadinimu. Tačiau ar tikrai, šiuolaikinėje visuomenėje tai yra pats geriausias būdas apsaugoti savo nuotraukas.

  Prisistatykite Aiste.
  Aš esu Aistė Vareikaitė man yra vienuolika metų ir esu iš nuostabaus Pasvalio krašto.

  Prisistatykite Greta.
  Esu Greta iš Vilniaus. Šiais metais man sukanka 14 metų, tačiau daug kas sako, kad atrodau vyresnė.

  Prisistatykite Aiste.
  Esu Aistė Būdvytytė, gyvenu Šilalėje, man 14 metų. Esu šviesiaplaukė, mėlynų akių – tikra lietuvaitė:)! Šiuo metu dar mokausi mokykloje, esu aštuntokė.

  Agyness Deyn – vandenis.

  Šio zodiako modeliai dažniausiai yra progresyvūs žmonės, turintys unikalų požiūrį, todėl jų aprangos stilius yra toks pats unikalus kaip ir jie patys. Pavyzdžiui, kaip modelio Agyness Deyn stilius: elegantiškos liemenės, platūs marškiniai, įsispiriami sportiniai bateliai ir šortai.

  Viktorija trumpai pristatykite save.
  Esu Viktorija, jauna ir kūrybinga panelė iš Alytaus miesto. Mokausi Adolfo Ramanausko vanago gimnazijoje,  ir siekiu svajonės savo mėgiamam darbe!

  Dėmesio merginos ir vaikinai! Jau nuo spalio mėnesio startavęs naujas žurnalo „Mada ir Grožis“ konkursas, tęsiasi! Skelbiame naują žurnalo „Mada ir Grožis mėnesio veidas“ konkursą! Laimėtoja taps žurnalo „Mada ir Grožis“ gruodžio mėnesio veidu! Negana to - apie ją taip pat bus rašomas ir straipsnis!

  Juozas Statkevičius (g. 1968 m. spalio 15 d. Kaune) – Lietuvių drabužių dizaineris, teatro kostiumų dailininkas, šukuosenų meistras, grimuotojas, profesionalus modelis.

  Dėmesio merginos, norinčios tapti „Mada ir Grožis“ žurnalo veidu!

  Mes suteiksime Jums galimybę išgarsėti ir būti pastebėtoms! Jau nuo šiandien startuos naujas žurnalo „Mada ir Grožis“ konkursas, kuris leis Jums parodyti save ir savo talentus. Laimėtoja taps žurnalo „Mada ir Grožis“ lapkričio mėnesio veidu! Negana to - apie ją taip pat bus rašomas straipsnis!
  Jums tereikia:
  pamėgti mūsų https://www.facebook.com/MADAirGROZIS.lt/ puslapį
  pasidalinti šiuo įrašu
  ir atsiųsti mums savo nuotrauką, kurią norėtumėte matyti ant žurnalo viršelio
  Visų konkurse dalyvaujančių merginų nuotraukos bus talpinamos FB albume, kurį galės peržiūrėti visi ir balsuoti už savo „favoritę“. Daugiausiai „like“ surinkusi mergina, bus paskelbta spalio 30d.
  Merginos, nepraleiskite progos išbandyti save ir tapti lapkričio mėnesio žurnalo veidu.
  Sėkmės !!!

  Sekti konkursą FB puslapyje galite paspaudę nuorodą: "Mada ir Grožis lapkričio mėnesio žurnalo veidas"

  Justina, trumpai pristatykite save.

  Aš esu Justina Šimonytė. Man beveik 27 metai, (dabar 26) šio konkurso prizas yra man dovana gimtadienio proga, nes lapkričio 2 dieną švenčiu savo gimtadienį. Esu kilusi iš Utenos miesto.

  3 dienas truksianti paroda jau tapo tradicinė drabužių, aksesuarų, interjero dekorų kūrėjų bei dizainerių susitikimų vieta su savo klientais.

  Parodoje matysite:

  naujausias mados tendencijas atspindinti ir lietuviška kokybe pasižyminti apranga, avalynė, galanterija;
  išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai, aksesuarai, stiliaus detalės;
  funkcionalūs gaminiai mažylių priežiūrai, mieli ir linksmi drabužiai vaikams;
  jaukumą kurianti namų tekstilė ir kvapai;
  parodos aukso medaliais apdovanotų gaminių pristatymai;
  galimybė įvertinti naujų lietuviškų gaminių savybes, kokybę.

  Parodos vieta: Kaunas "Žaldirio arena"

  Tai didžiausia Baltijos regione baldų interjero ir dizaino paroda, kuri suveda baldų gamintojus ir pardavėjus iš Lietuvos ir Užsienio. Šiame renginyje susipažinsite su naujausiomis baldų interjero tendencijomis.

  Parodos teminės grupės

  1 parodų salė

  Specializuotas renginys, skirtas išimtinai specialistams – architektams, projektuotojams ir interjero dizaineriams ARCHZONA. Specialiose ekspozicijoje garsiausi Lietuvos ir užsienio gamintojai pristatys pačius aktualiausius savo produktus ir karščiausias naujienas – apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktus bei paslaugas.

  2 parodų salė

  Specializuotas renginys „Menas interjerui“ net 700 kvadratinių metrų ploto erdvė kurioje bus pristatomi daugiau nei 30 menininkų darbų, veiks jauniesiems meno kūrėjams įrengta zona, vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai. Didžiąją dalį autorių bus galima sutikti prie jų darbams skirtų stendų, gyvai pasikalbėti ir pasiteirauti dėl

  patikusių kūrinių įsigijimo.

  3 parodų salė

  DIZAINAS, parodos ekspozicija, kurioje demonstruojami autoriniai baldai, vienetiniai, išskirtiniai darbai, konceptualūs sprendimai, pristatomi garsiausi Lietuvos dizaineriai, skatinamas lietuviškas dizainas.

  Informacija lankytojams:

  4 parodų salė

  Svarbiausias specializuotas renginys medienos ir baldų pramonės specialistams Baltijos regione MEDŽIAGOS. ĮRENGIMAI. TECHNOLOGIJOS 2018.

  Ekspozicija skirta pademonstruoti specialistams medienos pramonės ir baldų gamybos technologinį progresą ir inovacijas, medžiagų ir furnitūros įvairovę bei galimybes, medžio apdirbimo ir baldų gamybos stakles, įrankius, įrengimus ir konstrukcijas, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir partnerystę tarp gamintojų, perdirbėjų, įrengimų, technologijų tiekėjų ir prekybininkų, baldų pramonės įmonių.

  5 parodų salė

  BALDAI, parodos dalis, pristatanti naujausias įvairios paskirties baldų kolekcijas.

  INTERJERAS – naujausios interjero kūrimo tendencijos ir sprendimai, apšvietimo galimybės, sienų, grindų dangos, namų tekstilė, vonios kambario ir kitos apdailos medžiagos, interjero detalės bei puošmenos.

  Parodos vieta: Vilnius, Lietuvos parodų ir kongresų centras “LITEXPO”

  Tai grožio, stiliaus ir mados renginys, truksiantis net 3 dienas. Šis renginys į vieną vietą sukvies visus industrijos "asus". Parodoje Jūsų laukia profesionalų seminarai, konsultacijos, įvairios grožio procedūros ir be abejo daug dovanų.

  Išskirtinai parodų lankytojams:

  Specializuoti seminarai
  Profesionalų konsultacijos
  Naujausių produktų pristatymai
  Nemokamos grožio procedūros
  Įvairios parodų dalyvių dovanos

  Parodos laikas:

  Spalio 12 d. 11:00 - 19:00

  Spalio 13 d. 10:00 - 19:00

  Spalio 14 d. 10:00 - 17:00

  Parodos vieta: Klaipėda "Švyturio arena"

  Puslapis 1 iš 5