Laisvalaikis

Off Canvas

 

 

TTrumpai prisistatykite.
Esu Loreta Vitaitė, man 21m. Esu iš Uikių kaimo, gyvenu Mažeikių mieste.

Trumpai prisistatykite Erika.
Esu Erika Gineitytė, man 20 metų. Nuo pat mažens domėjausi kosmetika ir makiažais, tad nieko nelaukus pabaigiau higieninės kosmetikos kosmetikės profesiją. Esu kilusi iš Mažeikių rajono, tačiau kai buvo 16 metų pradėjau mokytis Klaipėdoje ir kol kas čia pasilikau.

 

Prisistatykite Gintare. Esu Gintarė Vyšniauskaitė. Man 25-eri metai. Gimiau ir augau gimtajame mieste - Kaune. Baigusi mokslus, netrumpą laiką praleidau užsienyje, tačiau supratusi, jog tai ne man, grįžau namo ir pradėjau visiškai naują, iššūkių pilną, bet nuostabų gyvenimą. 

Prisistatykite Justina.
Esu Justina Jurgaitytė, man 17 metų, gyvenu Panevėžyje. Dažnai susilaukiu tokių klausimų, kaip: ,,Gal tu krepšininkė ar modelis?‘‘. Taip, buvau modelis nuo 13 metų, dalyvavau įvairiausiuose konkursuose ir “skindavau” savoje kategorijoje pirmąsias vietas. Nuo 14 metų pradėjau dirbti „Major Amber“ agentūroje.
Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)?

Trumpai prisistatykite. Esu Gabija. Man 11 metų. Mokausi 4 klasėje. Esu draugiška, žingeidi. Mokslai sekasi gerai. Labiausiai patinka anglų kalba. Originalo kalba žiūriu filmus, klausausi muzikos.
Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)

Prisistatykite Greta.
Esu Greta Melvydaitė, man 25-eri. Su vaikinu gyvename Rokiškyje, tačiau iki vidurinės gyvenau Jūžintų miestelyje.
Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)
Pabaigusi vidurinę, iš kart įstojau į Lietuvos policijos mokyklą, tuo metu dar mokiausi Klaipėdoje. Mokslai trūko metus laiko, po jų pradėjau dirbti Rokiškio policijos komisariate. Policijoje dirbu jau 5-erius metus, esu Reagavimo skyriaus vyr. patrulė.

Laba diena Imante, trumpai prisistatykite.
Esu Imantė Kurlianskaitė. Man 9 metai. Mokausi trečioje klasėje. Gyvenu nuostabiame mieste - Panevėžyje.

Prisistatykite Viktorija. Esu Viktorija Stanevičiūtė, man yra 22 metai, esu iš Jurbarko.
Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus).

Prisistatykite Austėja.
Aš esu Austėja. Man 16 metų, mokausi Šiluvos gimnazijoje.

Fashion Bazaar IŠPIRKTUVĖS grįžta į KAUNĄ! Didžiausias ir madingiausias vasaros sezono išpardavimas rugsėjo - 14 dieną, Žalgirio arenoje! Čia – tik tikros NUOLAIDOS mados ir stiliaus mylėtojams.

28-oji tarptautinė specializuota aprangos, tekstilės ir inovacijų paroda

25-ąjį kartą organizuojama specializuota paroda BALDAI INTERJERAS DIZAINAS yra viena didžiausių specializuotų baldų, interjero ir dizaino parodų Baltijos šalyse, burianti dizaino industrijos atstovus, baldų gamintojus, interjero architektus ir užsakovus.

MADOS PASAŽAS – tai tradicinės Lietuvos gamintojų parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ ekspozicija, kurioje dalyvauja drabužių, aksesuarų, interjero dekoro kūrėjai bei dizaineriai. Šiais metais ekspozicijoje bus pristatyta daugiau nei 100 mados prekių ženklų!

Prisistatykite Patricija.
Esu Patricija Timčenkaitė, man yra 13 metų, gyvenu Kupiškyje. Mokausi „Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje“.

Esu Karolina Vešėtaitė, man yra 19 metų, esu gimusi Panevėžyje bet šiuo metu gyvenu Šiauliuose. Mokausi higieninės kosmetikos kosmetiko specialybę.

Šiuo metu dirbu. Taip pat, kaip ir minėjau, mokausi higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės. Dalyvauju įvairiuose fotosesijose. 2016 metais, kada dalyvavau pirmoje fotosesijoje, supratau, kad man patinka būti prieš objektyvą. Pamačiusi fotosesijos rezultatų nuotraukas - aš buvau nustebusi. Ar ten tikrai aš?
Nuo tada atradau, tai kas man patinka. Po kurio laiko mane pastebėjo ir kiti fotografai. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad taip gali nutikti jog būsiu modelio vietoje. Kartais susimastydavau, ką pagalvos kiti. Nebuvau tokia drąsi, pasitikinti savimi, tuo momentu. Kitų nuomonė man trukdė atsiverti, parodyti tikrąją save. Bet po to supratau, kad nereikia nieko bijoti, reikia tiesiog būti savimi ir neklausyti ką kalba kiti. Juk visada atsiras tokių kurie kalbės už nugaros. Nuo to laiko pradėjau labiau pasitikėti savimi ir neklausyti kitų nuomonės. Taip ir prasidėjo mano karjerą.

Taip pat, mėgstų sportą, jis man padeda išsilaisvinti bei atsipalaiduoti, leidžia nukelti savo mintis toliau, susiiimti, išbandyti save. Labiausiai mane traukia bėgimas, kuris palaiko tiek fiizinę, tiek psichologinę formą.

Mėgstu išūkius, stengiuosi kuo labiau išbandyti save, sutalpinti save į kuo daugiau sričių. Kaip ir sakau sau, nereikia gyvenime nieko bijoti, kad po to gailėtumeis.
Esu gana pasitikinti savimi, drąsi, niekada nesilyginu į kitus, nesistengiu įtikti kitiems.

Noriu būti modelių, bet tam trukdo mano ūgis. Bet labiau norėčiau būti fotomodelis. Dalyvauti įvairiuose prekių ženklų reklamose, tai pat būti pastebėta kuo daugiau žmonių auditorijos.
Ateityje norėčiau save reprezentuoti, kaip fotomodelį ir siekti karjeros laiptų.

Baikerių naktys“ - tai 12 metų besitęsiantis įspūdingas projektas, kuris sulaukia svečių net iš užsienio. Šiame projekte gausu įvairiausių pramogų, koncertų, pasirodymų. Tačiau didžiausia „Baikerių naktų“ puošmena - „Mis biker“ rinkimai.

Prisistatykite Rugile. Esu Rugilė Mockūnaitė. Man yra 17 metų. Gimiau ir užaugau Pasvalio rajone, šalia Latvijos sienos esančiame mažame kaimelyje- Dagiuose. Šiuo metu mokausi Vaškų gimnazijoje. Prieš tai 10 klasių baigiau Saločių Antano Poškaus pagrindinėje mokykloje. Mano tėvai ūkininkai, o pati esu „pagrandukė“, turiu vieną vyresnį brolį. Man svarbiausia gyvenime yra didelis troškimas įgyvendinti daugybę tikslų ir stengimasis nepriekaištingai atrodyti.
Ką veikiate gyvenime? Nuo pat vaikystės svajojau tapti modeliu ir renginių organizatorė. Esu labai aktyvi, bendraujanti, mėgstu vesti renginius įvairiose šventėse. Taip pat labai mėgstu užsiimti fotografija, dainavimu, šokiais ir menu. Mokykloje visada mėgstu organizuoti įvairius renginius, siūlyti kitiems savo idėjas ir jas įgyvendinti.

Prisistatykite Darija.
Esu Darija Grubliauskaitė, man 14 metų, gyvenu Šiauliuose. Dažnai susilaukiu tokių klausimų, kaip ,,Ar esi modelis?‘‘, ,,Kaip pradėjai savo modelio karjerą?‘‘, bet aš nesu modelis ir nemanau, kad juo kada nors būsiu, kadangi neatitinku tam tikrų standartų. Būnant modeliu, neužtenka būti vien gražiai...

Nuotraukų kontrolė – kiekvieno fotografo pareiga yra apsaugoti savo nuotrauką. Dažniausiai, norint apsaugoti nuotrauką, fotografai ant kiekvienos savo nuotraukos uždeda vandens ženklą su savo logotipu arba internetinės svetainės pavadinimu. Tačiau ar tikrai, šiuolaikinėje visuomenėje tai yra pats geriausias būdas apsaugoti savo nuotraukas.

Prisistatykite Aiste.
Aš esu Aistė Vareikaitė man yra vienuolika metų ir esu iš nuostabaus Pasvalio krašto.

Prisistatykite Greta.
Esu Greta iš Vilniaus. Šiais metais man sukanka 14 metų, tačiau daug kas sako, kad atrodau vyresnė.

Prisistatykite Aiste.
Esu Aistė Būdvytytė, gyvenu Šilalėje, man 14 metų. Esu šviesiaplaukė, mėlynų akių – tikra lietuvaitė:)! Šiuo metu dar mokausi mokykloje, esu aštuntokė.

Agyness Deyn – vandenis.

Šio zodiako modeliai dažniausiai yra progresyvūs žmonės, turintys unikalų požiūrį, todėl jų aprangos stilius yra toks pats unikalus kaip ir jie patys. Pavyzdžiui, kaip modelio Agyness Deyn stilius: elegantiškos liemenės, platūs marškiniai, įsispiriami sportiniai bateliai ir šortai.

Viktorija trumpai pristatykite save.
Esu Viktorija, jauna ir kūrybinga panelė iš Alytaus miesto. Mokausi Adolfo Ramanausko vanago gimnazijoje,  ir siekiu svajonės savo mėgiamam darbe!

Puslapis 1 iš 5

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt