KUO SKIRIASI MODELIAI IR FOTOMODELIAI?

Off Canvas

 

KUO SKIRIASI MODELIAI IR FOTOMODELIAI?

Norint pradėti dirbti grožio, o tiksliau, modelių pasaulyje, svarbu išsiaiškinti, kuo apskritai skiriasi modeliai ir fotomodeliai.

Modeliai tai podiumu žingsniuojančios gražuolės, kurias jaunimas dažniausiai laiko grožio ikonomis. Šios merginos turi atitikti labai griežtus reikalavimus ir jų išmatavimai turi būti idealiai atitikti reikiamas skales. Jos turi būti labai lieknos ir aukštos, nes kitaip niekaip nepasieks savo svajonės dirbti šį darbą. Priklausomai nuo regiono, reikalavimai modeliams yra skirtingi, pavyzdžiui, Azijos šalyse minimalus ūgis yra 170 centimetrų, o vakaruose – 175 centimetrai. Taip pat skirtis gali ir modelių kūno išmatavimai.

Kalbant apie fotomodelius, pirmiausia pagalvojama apie fotografavimąsi. Tai tikrai yra teisinga asociacija. Pagrindinis fotomodelio darbas ir yra pozavimas nuotraukoms. Būtent dėl šios priežasties fotomodeliams keliami daug mažesni reikalavimai nei modeliams. Jie gali būti ir žemesni, ir ne tokie liekni. Kadangi dažniausiai nuotraukos yra retušuojamos, taip galima paslėpti ir kažkokius fotomodelio netobulumus. Šie modeliai dažniausiai pozuoja meninėms nuotraukoms ir žavi savi savo išskirtiniais bruožais.

Šaltinis: FOTOMODELIŲ AGENTŪRA MŪZA

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt