Kokius drabužius rengtis fotosesijai?

Off Canvas

 

Kokius drabužius rengtis fotosesijai?

Kada kalbame apie modelio nuotraukas, kurias jis siunčia į modelių agentūrą, reikia nepamiršti vieno dalyko - daugelis modelių agentūrų prašo, kad modelis atsiųstų neprofesionalių savo nuotraukų, nes jie nori pamatyti modelį be fotošopo. Tai reiškia, kad nuotraukos turi pabrėžti modelio natūralius bruožus - į bendrą modelio išvaizdą įeina ir drabužiai, kuriais jis vilki nuotraukose.


Yra keletas bendrų patarimų visiems modeliams, kurie padės išsirinkti tinkamus drabužius fotosesijai.
Pirmiausia – tai kiekvienas modelis turi turėti aptemptą trumpą maikutę ar marškinukus. Tai yra drabužiai, kuriuos turėti turi kiekvienas modelis savo spintoje. Jie pabrėžia modelio figūrą ir atrodo madingai. Šie drabužiai leidžia modelių agentūrai aiškiai matyti ir įvertinti modelio veidą, kaklą, krūtinės dydį, pečius ir rankas. Maikutė ar marškinėliai turėtų būti kuo trumpesnėmis rankovėmis, kad modelių agentūra galėtų matyti modelio odos atspalvį.
Geriausia, kad maikutė ar marškinukai būtų pilko atspalvio. Reiktų vengti baltų ar juodų spalvų atspalvių. Pilkos spalvos pasirinkimas yra pats geriausias, nes atrodo gerai prie visų odos atspalvių. Jeigu modelis turi blyškią odą, jam reikėtų laikytis toliau nuo baltos spalvos, nes balta spalva dar labiau šviesins modelį, taip pat reikėtų vengti ir juodos spalvos, nes juoda sudarys blogą kontrastą su šviesia oda. Svarbiausia - modeliai turi nepamiršti, kad marškinėliai turi būti be ženkliukų, raštų ar kokių nors kitų piešinių.
Modelio kelnės turėtų būti, svarbiausia, patogios, tačiau jokiu būdu ne sportinės ar apsmukusios. Tai gali būti patogūs aptempti džinsai ar šortai. Kad ir kokias kelnes modelis pasirinktų, jos turi aptempti klubus, šlaunis ir galbūt liemenį.
Modeliai turėtų pasirinkti tokius drabužius, kurie neužgožtų pačio modelio. Atsižvelgiant į savo odos spalvą, figūros tipą, atsirinkite drabužius ir jų spalvas taip, kad drabužiai padėtų Jums nuotraukose atrodyti geriau, išraiškingiau ir pabrėžtų kūno linijas, nesipjautų su odos atspalviu ir nekristų į akis.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt