Kaip teisingai modeliui išsimatuoti save

Off Canvas

 

Kaip teisingai modeliui išsimatuoti save

Visi modeliai privalo žinoti savo išmatavimus – tai yra faktas, kurio ir sakyti nereikia. Tačiau modeliai, kuriems dar nei karto neteko savęs matuoti, nieko nuostabaus, kad nežino kaip tą tinkamai padaryti. Tačiau pirmiausia, visi turi suprasti vieną pagrindinį dalyką – modeliui išmatavimai yra labai svarbūs, todėl tai turi būti atliekama itin tiksliai.


90-60-90 – tai skaičiai, atspindintys modelio krūtinės, liemens ir klubų dydžius centimetrais. Visur šie dydžiai eina tokia pačia tvarka – krūtinė – liemuo – klubai.
Visų pirma, kiekvieno modelio namuose turėtų būti matavimo priemonė - metras, kuriuo modeliai galėtų išsimatuoti save. Metrą reikėtų rinktis tokį, kurį lengvai būtų galima apsivynioti aplink save (nes metrų būna kelių rūšių: kietesni ir minkštesni).
Geriausia būtų, kad modelį išmatuotų kitas žmogus, taip skaičiai butų tikslesni. Tai gali padaryti bet kas – brolis, sese, draugė, tėvai.
Dalinamės su Jumis keliais patarimais kaip teisingai reikėtų save išsimatuoti.
Krūtinė. Apjuoskite metrą aplink krūtinės didžiausią vietą (metras turi būti po rankomis). Reikia žiūrėti, kad matavimo priemonė būtų lygiagreti grindims. Ilgis, nurodytas metro matuoklėje ir bus Jūsų krūtinės išmatavimas.
Liemuo. Stovint apsivynioti matavimo priemonę per liemens siauriausią dalį. Matuoklio nereikėtų stipriai įtempti, jis turėtų apjuosti liemenį kaip paprastas diržas arba kelnių guma. Ilgis nurodytas ant metro – tai liemens išmatavimas.
Klubai. Stovint, apvynioti metrą aplink didžiausią kūno dalį tarp liemens ir kelių. Įsitikinti, kad apvyniotas metras yra lygiagretus grindims. Ilgis, nurodytas ant matavimo priemonės – tai klubų išmatavimas.
Kaklas. Apvynioti metrą aplink kaklą toje vietoje, kurioje yra adomo obuolys. Tarp matavimo juostos ir kaklo turi būti dviejų pirštų tarpas. Ilgis, nurodytas metre – tai kaklo išmatavimas.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt