Kaip tapti modeliu?

Off Canvas

 

Kaip tapti modeliu?

Daugelis žmonių nori būti modeliais, nes tai yra „glamūriška“ ir pelninga. Jie nori būti žinomi ir atpažįstami madų pasaulyje. Tačiau tarp modelių tvyro didelė konkurencija, todėl , kad tapti tikrai sėkmingu modeliu, reikia ne tik gražiai atrodyti ar turėti išskirtinių bruožų, bet ir būti sveikiems, pasitikinčiais savimi, todėl labai svarbu mylėti save, savo kūną ir sveikatą.

 

Taigi keli patarimai būsimiems sėkmingiems modeliams:

 

 1. Būkite sveikas ne tik išorėje , bet ir viduje. Valgykite sveiką maistą, treniruokitės fiziškai . Turėdami sveiką kūną, atrodysite žymiai geriau.

 • Sportas yra svarbu. Apsvarstykite galimybę dirbti su specialiu treneriu, kuris dirba ir treniruoja modelius. Papasakokite jam savo tikslus ir paprašykite skirti pratimų, kurie šiuos tikslus padėtų įgyvendinti

 • Teisingai valgykite. Turėtumėt valgyti sveiką maistą: vaisiai, įvairūs grūdai, baltymai bei sveiki riebalai – turėtų sudaryti didžiąją dalį Jūsų maisto. Kiek įmanoma reikėtų vengti cukraus, krakmolo, tuščių angliavandenių bei nesveikų riebalų. Gerkite labai daug vandens ir atsisakykite alkoholio.

 

  1. Rūpinkitės savo išvaizda. Pasirūpinkite, kad atrodytumėt sveikai , tvarkingai , kaip save prisižiūrintys modeliai. Apranga, plaukai, oda – visa tai taip pat yra labai svarbu.

 • Prižiūrėkite, kad Jūsų oda būtų skaisti ir švytinti. Plaukite savo veidą ryte ir vakare, kartą į savaitę pasidarykite veido valymą, bei nepamirškite prieš miegą visada nusivalyti makiažą.

 • Prižiūrėkite, kad Jūsų plaukai būtų sveiki bei blizgėtų. Plaukite juos Jūsų plaukų tipui skirtu šampūnu, bei nepadauginkite kondicionieriaus. Taip pat stenkitės kuo rečiau juos džiovinti karštu plaukų džiovintuvu, stenkitės naudoti kuo vėsesnį vėjelį arba geriausiai – leisti natūraliai išdžiūti.

 

  1. Įvertinkite savo kūną, bei pasirinkite Jums tinkamiausią modelio tipą.. Techniškai – kiekvienas gali būti modeliu. Tačiau, jei Jūs pasirinksite modelio tipą, kurio reikalavimų Jūs neatitiksite, Jūsų , kaip modelio darbas bus ribotas ir pilnai pasireikšti tame negalėsite.

 • Plius dydžio modeliai. Jei Jūs esate stambesnio kūno sudėjimo, galite rinktis plius dydžio modelio tipą.

 • Runway“ modeliai. Tai dažniausiai podiumu vaikščiojantys aukšti modeliai. Jei esate aukšto ūgio, Jums puikiausiai tiks „runway“ tipo modeliavimas.

 • Fotomodeliai. Šiam tipui nebūtina būti aukštam. Jei Jūs turit gražų veidą bei gražią asmenybę, šis tipas kaip tik Jums.

 • Kiti modeliavimo tipai . Jei Jūs neatitinkate nei vieno modeliavimo tipo, gal būt Jūs galite būti pėdų, plaukų ar rankų modelis.

 

Kad ir ką pasirinktumėte, svarbiausia yra didžiulis noras, kuris ir padės Jums pasiekti savo tikslus!  

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt