Kaip sutaupyti medaus mėnesio kelionei?

Off Canvas

 

Kaip sutaupyti medaus mėnesio kelionei?

Turėti savo svajonių medaus mėnesį ir be proto tam neišleidžiant pinigų – yra visiškai įmanomas dalykas. Štai keletas patarimų, kurie padės tai padaryti.


Pirmiausia, reikia viską suplanuoti iš anksto. Kad suplanuoti, reikia atlikti išsamius tyrimus, palyginti pasirinktas medaus mėnesio vietas ir sulyginti su savo finansinėmis galimybėmis. Vidutiniškai reikia pradėti planuoti savo medaus mėnesio išlaidas apie 6 mėnesius prieš medaus mėnesio kelionę. Lėktuvo bilietai ir viešbučiai visada kainuoja pigiau, jeigu užsisakoma iš anksto. Planavimas iš anksto suteikia galimybę ne tik sutaupyti, bet ir viską apgalvoti iki detalių neskubant.
Apgalvokite pasiūlymus. Siūlomi medaus mėnesio kelioniniai paketai, į kuriuos įeina įvairūs priedai, tokie kaip: pusryčiai, draudimas, alkoholiniai gėrimai, ekskursijos ir t.t., gali būti visai nereikalingi. Pavyzdžiui, jaunavedžiai neplanuoja vykti į ekskursijas arba nevartoja alkoholio, todėl šį paketą jaunavedžiams neapsimokėtų pirkti. Reikia pasverti prieš pasirenkant – ar labiau apsimoka imti pilną paketą, kuriame yra viskas įskaičiuota, ar imti kiekvieną paslaugą atskirai, taip pasirenkant, kuri tikrai bus reikalinga ir sutaupant pinigų.
Dar vienas efektyvus būdas sutaupyti medau mėnesiui – išvengti atostogų piko. Nebūtina važiuoti būtent vasarą, kada yra pats didžiausias vasaros pikas, paplūdymiai yra pilni žmonių, na ir žinoma – kainos apgyvendinimo ir lektuvų bilietai yra patys brangiausi. Pavyzdžiui Ispanijoje rugsėjo mėnesį paplūdimys yra toks pats kaip ir vasaros mėnesiais. Tuo laiku yra dar pakankamai karšta, todėl didelio skirtumo važiuojant atostogauti rugsėjį į Ispaniją, o ne vasarą – nebus. To labiau, nebus to didžiulio turistų šurmulio, ko tikriausiai, jaunavedžiams ir nereikia. Vietoje brangaus viešbučio, kuris yra pačiame miesto centre, būtų galima rinktis jaukų, atokiau miesto šurmulio poilsio namuką, kuris kainuotų tikrai pigiau nei viešbutis miesto centre ir būtų kur kas romantiškiau.
Jaunavedžiai turi galimybę savo medaus mėnesį praleisti būtent taip, kaip jie nori ir svajoja. Tačiau rinktis gali kiekvienas, todėl kartais galima išsirinkti pigesnį variantą, tačiau nebūtinai jis turi būti blogesnis. Jaunavedžiai, išleisdami pinigus medaus mėnesiui, turi jausti, kad kiekvienas euras yra to vertas.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt