Kaip rūpintis savimi pagal Jūsų zodiako ženklą

Off Canvas

 

Kaip rūpintis savimi pagal Jūsų zodiako ženklą

Ilga burbulinė vonia, raminanti veido kaukė: kad ir koks būtų ritualas rūpintis savimi yra vienas svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo sveikatai. Tai rūpinimasis savo psichine bei fizine gerove, laiko skyrimas sau pasaulyje, kuris nuolat reikalauja dėmesio yra ypač svarbus. Šie metai esant tokiai situacijai mūsų pasaulyje yra svarbesni nei bet kada. Tačiau ar Jūs kada nors bandėte sulyginti grožio priežiūros ritualus su Jūsų zodiako ženklu? Pasak Niujorke gyvenančios astrologės Lizos Stardust, tokiu būdu galite pasirūpinti savimi gilesnu, vidiniu lygmeniu.

Štai kaip galite rūpintis savimi pagal Jūsų astorloginį žvaigždės ženklą:

Avinas
Net geriausiems iš mūsų kartais reikia pokalbio. Negalite būti numeris vienas prieš tai nepadrąsinę savęs prieš darbus, interviu ar net einant į pasimatymą. Štai kodėl kiekvieną rytą turėtumėte įprasti žiūrėti į veidrodį ir išsakyti teiginius – ketinimus, kuriuos norite įgyvendinti. Tai gali būti sentimentai, kuriuos jaučiate sau, kurie suteikia Jums galių. Galite pasirinkti tikslą, kurį norite įgyvendinti. Šiuo atveju, tikėjimas savimi yra tikslas, kurį norite pasiekti.

Jautis
Atėjo laikas palepinti save. Kaip atlaidžiausias zodiako ženklas, Jūs rasite laiko pasimėgauti ir pasirūpninti įtemptoje dienoje. Suteikdami sau manikiūrą – pedikiūrą ar eksperimentuodami su savo makiažu, galėsite įvertinti savo vidinį ir išorinį grožį. Gerai atrodyti sau yra prioritetas Jums. Padarykite keletą savo makiažo asmenukių, kad pamatytumėte, kaip pasakiškai bei gyvybingai galite atrodyti.

Dvyniai
Norint išvengti Dvynių neigiamo bruožo (polinkio apkalbėti) reikia atsiriboti nuo realybės bent trumpam. Tai reiškia tik vieną: pasiimkite garsų romaną, puikų politinį trilerį ar eilėraščių knygą. Jūsų intelektualus protas sugers knygos turinį bei pasimes siužeto liijose ar posūkiuose.skaitymas Jus taip įtrauks, jog neturėsite laiko veltis į aplink esančių žmonių gyvenimo posūkius.. tai taip pat išplės Jūsų vaizduotę, suteiks galimybę susieti savo s kiekvienos skaitytos knygos siužetais bei veikėjais.

Vėžys
Gydomoji vonia padės Jums sušvelninti Jūsų problemas. Įpilkite “Epsom” druskos, tai padės išvalyti Jūsų aurą, kristalai padės subalansuoti Jūsų energiją, rožių žiedlapiai pažadins savęs rūpinimosi jausmus. Idealus laikas tokia gydomajai voniai būtų per pilnatį. Tai sustiprins mėnulio jausmus, kurie leis būti taikiems su žmonėmis. Vonioje praleidę 25 minutes jausitės tarsi atgimę.

Liūtas
Kap kūrybiškiausiam iš visų zodiako ženklų, meninės pastangos bus geriausia savęs priežiūros forma. Išbandykite “tie-dye” drabužių dažymo būdą, papuošalų gamybą, keramiką, tapybą, koliažų ar eskizų piešimą. Per meną galite išgauti visus savo vyraujančius jausmus, nusivylimus ir susierzinimus, išlaisvinti savo emocija ir įtampą, tuo pačiu gamindami vaizdingus piešinius ar gaminius. Kiekvieną kartą kai pažvelgsite į savo kūrybą, galite nusišypsoti žinodami, kad tai sukūrėte savo širdimi ir siela.

Mergelė
Kaip ženklas, kuris daug mąsto, galite patekti į minčių pinkles, kas gali padidinti jaučiamą nerimą. Yra svarbu paleisti visas mintis. Dainuojant Jums mėgstamą dainą, atsiversite, tai padės Jums judėti link savo vizijų, sumažins stresą, nes galėsite užtikrintai išreikšti savo svajones ir gyventi savo geriausią gyvenimą – visiškai nesijaudindami. Išdainuokite savo emocijas, kad rastumėte savo vidinę melodiją.

Svarstyklės
Jums patinka geras gyvenimas, tačiau kartais įnoringas kasdienes akimirkas vertinate kaip savaime suprantamą dalyką. Todėl, turėtumete pradėti kreipti dėmesį į mažus nuostabius dalykus ir juos užrašyti dėkinkumo užrašinėje. Tapsite dėkingi už viską ką turite ir už viską kas dar ateis. Suskaičiavus džiaugsmingas akimirkas galite būti laimingesni nei bet kada. Kartais gyvenimo įvertinimas kaip jis arodo dabar yra viskas ko Jums reikia jog taptumėte pozityvūs.

Skorpionas
Būdamas labai intuityvus ir jautrus ženklas, Jūs dažnai nešiojate kitų energiją. Vienintelis būdas kovoti su tuo yra apsivalyti aplinką palo santo (mediniai smilkstantys pagaliukai), šalavijais ar kitomis žolelėmis (melisa, rozmarinu, smilkalais ir mira). Tai pašalins neigiamą atmosferą namuose ir Jūsų erdvėje. Laikydamiesi būtinos dvasinės higienos, Jūs ne tik jausitės geriau, bet ir pakeisite savo santykius su kitais. Galėsite atsiremti į savo vidurius ir nedvejodami priimti geriausius sprendimus.

Šaulys
Kasdienybėje susikaupia daug streso klubų srityje, todėl šokdami turėsite sušvelninti šią įtampą. Pilvo šokiai yra ypač naudingi, nes aktyvina ir stimuliuoja sakralinės čakros pagrindinius taškus. Tai atvėrę (taškai yra ties klubais apatinėje nugaros dalyje ir skrandyje), galėsite atrakinti savo emocinį srautą, jausmingumą ir kūrybiškumą. Asmeninio šokių vakarėlio pabaigoje Jūs būsite labiau subalansuotas visose gyvenimo srityse.

Ožiaragis
Jūs sunkiai dirbate. O tai reiškia, kad niekada nedarote pertraukos tarp darbų. Problema ta, jog Jums dažnai reikia daugiau laiko, jog susitiktumėte su draugais, išlygintumėte miego trūkumą bei darbų užimtumą. Leiskite atsipalaiduoti nuo darbų nors vieną dieną. Neišsigaskite ir leiskite kūnui pamiegoti ilgiau. Skaitydami laikraštį išgerkite kavos puodelį.

Vandenis
Įkvėpkite šiek tiek jogos. Laiko praleidimas ant kilimėlio gali būti naudingas Jūsų protui, širdžiai, kūnui bei dvasiai. Susikoncentravimas į tam tikrą jogos pozą padės atrasti gilesnį ryšį su savimi. Joga leis išplėsti savo mintis, todėl galėsite būti toje akimirkoje, užuot susitelkę ties mažais dalykais. Pagalvokite apie jogą kaip apie dovaną, kuri yra nuolat teikiama Jūsų protui bei sielai.

Žuvys
Pradėkite vakaro ritualą prieš einant miegoti, kad gerai išsimiegotumėte. Pirmiausia padėkite ametiso kristalą prie lovos, kad atitrauktumėte varginančius sapnus, į pagalvės užvalkalą įdėkite levandų, tai sukurs raminantį aromatą. Galiausiai išjunkite visus savo elektroniius prietaisus bent 30 minučių prieš miegą, geras nakties miegas įkraus Jūsų kūną bei suteiks Jums energijos kitai dienai.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt