Kaip prisijaukinti žiemą vestuvių fotosesijoje?

Off Canvas

 

Kaip prisijaukinti žiemą vestuvių fotosesijoje?

Didysis vestuvių bumas tradiciškai įsibėgėja vasaros antrojoje pusėje, tačiau vis daugiau porų ryžtasi savo šventei rinktis šaltąjį sezoną. Ir tikrai, kodėl gi ne? Juk romantiniuose filmuose vestuvės vyksta ne tik kad baltam sniegui užklojus visą miestą, bet dar ir per pačias Kalėdas!


Žiemos šarmas vestuvių stiliaus linijoje atsispindi neišvengiamai: juk tradicinė balta spalva, tokia būdinga vestuvėms, tarsi savaime siejasi su snaigėmis, šerkšnu, pabalusia gamta. Oro temperatūra taip pat diktuoja savo valią ir šilčiau apsirengti tenka ne tik svečiams, bet ir jaunavedžiams.

Ne paslaptis, kad kelti vestuves ne sezono metu yra ir truputį pigiau, be to, galima rinktis iš plataus asortimento paslaugų, kurios vasaromis būna užsakytos prieš daugiau nei metus. Kalbant apie jaunavedžių fotosesiją, galima išsisukti ir taip, kad žiemos akcentų visiškai nesimatytų – tokiu atveju poros renkasi fotosesiją viduje. Žiema taip pat smagi tema, bet kiekvienas renkasi pagal savo skonį. Šaltis fotokadruose suteikia elegancijos, prabangos, išryškina akcentus – to nereikia bijoti.

Bet jeigu taip atsitinka, kad poros nemėgsta šalčio ir žiemos, bet vis tiek nusprendžia vestuves kelti šaltuoju metų laikotarpiu, fotosesiją patariama planuoti viduje. Žiemą įtaigia erdve jaunųjų fotosesijai gali tapti, jaunavedžių pamėgtos vietos, kaip pavyzdys:Verkių rūmai, Belmontas, Užutrakis, Pirklių klubas, Raudondvario dvaras ir kt. Fotografuojantis viduje, lauko fono dažniausiai nesimato, arba jis yra labai fragmentiškas. Jeigu, vis dėlto, norite egzotikos ir vasaros, patariama rinktis žiemos sodus, ar orandžerijas, kurie nepaliauja žaliuoti ištisus metus. Jaukia aplinka fotosesijai gali tapti ir stilingas restoranas arba kaimo turizmo sodyba.

Šerkšnu pasidengusios medžių šakelės, ištaigingos pusnys ir ant nuotakos blakstienos nutūpusi snaigė - visa tai žiemos žavesys, kurio nesuvaidinsi ir nepakartosi. Balta žiema - unikalus fonas. Dvaro aplinką, prabangą galima surežisuoti, sužaidžiant akcentais, o tai sniego ir šalčio niekur neužsakysi.

Klimatologai žada klimato atšilimą, o tai nežada snieko kiekvieną žiemą, todėl pasirinkus švęsti vestuves žiemą, nevisada gali būti užtikrintas, kad bus sniego. Nereikia išsigąsti, dėl to vestuvės nesugrius. Šaltasis metų laikas mums suteikia lapus numetusius medžius, užmigusią gamtą, baltą dangų, anksti pasirodantį mėnulį ir žvaigždes. Taip pat patariama išeiti į miesto centra, išnaudoti tiltų, gatvių apšvietimą, kuris visu savo grožiu atsiskleidžia vakarėjant ar važiuoti kur tolėliau nuo miesto, kur gamtoje tikrai gali atrasti daug spalvinių frangmenų kaip pavyzdys - miške nesunku rasti žalios spalvos net žiemą.

Visgi, žiemą svarbiausia neperšalti ir pernelyg ilgai neužsibūti lauke, o visa kita priklauso tik nuo jaunavedžių fantazijos.

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt