Kaip modeliai rengiasi per savo atostogas

Off Canvas

 

Kaip modeliai rengiasi per savo atostogas

Sveiki atvykę į vasarą, kai lauke karšta, dienos ilgos ir be abejo - socialiniai tinklai užpildyti pavydą keliančiomis modelių nuotraukomis. Tose nuotraukose modeliai atostogauja įvairiai - tolimuose kraštuose, prie ežero ar paplūdimyje, bet viena jų detalė yra bendra - jos visos atostogauja stilingai – kiekviena rūbų detalė yra priderinta prie kelionės stiliaus.


Žinoma, daugumą nuotraukų akimirkų yra užfiksuotos paplūdimyje, pavyzdžiui Laura Love per savo atostogas Meksikoje, pasidalino nuotrauka, kurioje dėvi rudos spalvos bikinį ir didžiulę meksikietišką skrybėlę, kuri paslėpė modelį nuo saulės. O modelis Kendall Jenner pasirinko atostogas miške prie ežero, kur daug augalijos. Gražuolė buvo puikiai prisiderinus prie savo atostogų stiliaus - dėvėjo džinsus ir aukštaaulius batus. Modelis Bella Hadid, užuot gulėjusi paplūdimyje ir besimėgavusi saule, mieliau laiką nusprendė praleisti žirafos draugijoje. Bella pasirinko atletiška stilių – juodą sportinę liemenėlę, sportinius šortus ir „Shanel“ rankinę per petį.
Dalinamės keliomis modelių atostogų akimirkomis.

Paveikslėlių galerija

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt