Kaip išlaikyti sveikos mitybos įpročius – dirbant iš namų?

Off Canvas

 

Kaip išlaikyti sveikos mitybos įpročius – dirbant iš namų?

Išlaikyti sveiką gyvenimo būdą, kuomet yra dirbama iš namų – yra itin svarbu. Prasidėjus COVID – 19 protrūkiui, daugybės įmonių darbuotojai buvo priversti pereiti iš biuro darbo rėžimo į namų darbo rėžimą. Nors dirbti iš namų yra patogu, tačiau šis sėslus gyvenimo būdas gali pernelyg apsunkinti Jūsų valgymo įpročius. Taigi, dalinamės su Jumis keliais patarimais, kurie padės Jums išlaikyti sveiką mitybą – net ir dirbant namuose.


Nebijokite eksperimentuoti. Kai dirbate iš namų, greičiausiai daugiau laiko praleidžiate ir virtuvėje. Gaminti įvairius patiekalus yra tikrai smagus laiko praleidimo būdas, kurio metu galite išbandyti naujus receptus. Eksperimentuokite su naujais patiekalais, išbandykite savo sukurtą receptą arba tiesiog paimtą iš interneto. Skirdami šiek tiek laisvo laiko patiekalo paruošimui – ne tik pasidarysite malonią pertrauką nuo darbo, bet ir tuo pačiu geriau suvoksite, ką dedate į savo kūną.
Stenkitės valgyti sveiką maistą. Kai dirbate iš namų, Jums nebereikia jaudintis, kad bananas ar obuolys ištiš ar subliūkš Jūsų priešpiečių dėžutėje. Darbas namuose Jums suteikia daugiau galimybių naudotis virtuvės ištekliais sveikiems patiekalams ir užkandžiams ruošti. Todėl panaudokite tai savo naudai ir įtraukite daugiau sveiko maisto į savo racioną. Pavyzdžiui, tai gali būti avokadas su bananų skrebučiais – tokį patiekalą darbo aplinkoje tikrai būtų sunku paruošti.
Gerkite daug skysčių. Gerdami skysčius visą dieną, mes palaikome gerą savo kūno hidrataciją ir leidžiame kūnui išlaikyti reikalingas maistines medžiagas. Laimei, pasiekti savo dienos išgerto vandens kiekio tikslus – paprastai yra daug lengviau namuose nei darbe. Juk ne visur darbuose yra galimybė greitai įsipilti švaraus vandens.
Venkite dirbti virtuvėje. Suprantama, kad Jūsų nauja darbo vieta gali tapti ir virtuvė. Ypatingai, jeigu Jūsų virtuvėje yra didelis ir patogus stalas dirbti su kompiuteriu. Tačiau, jeigu didžiąją dienos dalį praleidžiate virtuvėje, nenuostabu, kad kur kas dažniau nei įprasta galite turėti ir užkandžių pertraukėles. Todėl, jeigu Jūsų darbo vieta yra virtuvėje, stenkitės šaldytuve laikyti tik sveikus užkandžius.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt