Ką daryti, jei norite rečiau plauti galvą?

Off Canvas

 

Ką daryti, jei norite rečiau plauti galvą?

Kokie yra galvos plovimo tik kartą per savaitę privalumai? Visų pirma, tai taupo laiką. Jei turite ilgus plaukus ir nemėgstate rytais ilgą laiką praleisti prie veidrodžio, rečiau plauti plaukus Jums išties pravers. Plaukai taps paklusnesni ir anksčiau pasidarytos garbanos išliks ilgiau. Antra, Jūsų plaukai atrodys geriau ir sveikiau. Jie praras mažiau drėgmės, todėl ir Jūsų plaukų galiukai atrodys geriau ir juos kirpti galėsite rečiau. Jei pradėsite rečiau plauti galvą, Jūsų plaukai turės daugiau apimties ir Jums nereikės naudoti plaukų džiovintuvo ar tiesintuvo, kad pagerintumėte savo plaukų išvaizdą.


Kaip pradėti? Ar jau jaučiatės įtikintas retesniu galvos plovimo nauda? Jums tikrai nereikės pirkti brangių produktų, užteks tiktai poros papildomų, kurie Jums padės galvą plauti rečiau. Žinoma, daug kas priklauso nuo Jūsų individualaus plaukų ir galvos odos tipo, todėl patarimus gali tekti atsirinkti ir/ arba šiek tiek pakeisti. O jeigu norite investuoti į prašmatnius produktus, Jums gali padėti Jūsų plaukų stilistas. Kita vertus, jei ieškote paprastų plaukų priežiūros patarimų, šis straipsnis yra būtent Jums. Taigi, kaip pradėti rečiau plauti plaukus?
• Pradėkite lėtai. Jei įprastai plaukus plaunate kasdien, tikrai negalite iš karto pereiti prie žymiai retesnio plovimo, nes Jūsų plaukai nuolat bus susiriebalavę. Jums reikia ištreniruoti ir pripratinti savo plaukus prie retesnio plovimo. Pradėkite plaukus plauti kas antrą dieną, o tada stenkitės išlaikyti tarpą tarp plovimų vis ilgesnį. Žinoma, Jums gali nepatikti kaip atrodo Jūsų plaukai tarp plovimų, todėl planuokite savo galvos plovimo laiką. Tarpus tarp plovimų didinkite palaipsniui ir Jūsų plaukai pripras bei ims mažiau riebaluotis.
• Naudokite sausą šampūną, kad pagerintumėte plaukų išvaizdą tarp plovimų. Kai kurie sausi šampūnai palieka baltas apnašas plaukuose, todėl bandykite, kol atrasite šampūną, kuris Jums tinka labiausiai. Net po ypatingai aktyvios sporto treniruotės, jei jaučiatės labai suprakaitavęs ir nerimaujate, kad plaukai skleis nemalonų kvapą, sušlapinkite juos po vandeniu – tai juos atgaivins be plaukų plovimo šampūnu. Jeigu reikia daugiau – papurkškite juos sausu šampūnu. Galite juos surišti į uodegą.
• Plaukų aliejus ar serumas taip pat gali padėti, jei bandote riboti plaukų plovimą. Kai kuriems tai gali atrodyti nereikalinga, nes juk plaukai ir taip riebaluojasi, tačiau žinokite, kad riebalais galvos oda aprūpina tik šaknis, o plaukų galiukai drėkinimo negauna. Todėl šių produktų naudojimas plaukų galiukams pagerins bendrą Jūsų plaukų išvaizdą. Tepkite aliejų tik ant plaukų galiukų, nes jeigu galvos neplaunate kasdien, Jūsų šaknims tikrai nereikia papildomo drėkinimo. O jeigu naudojate karštus įrankius plaukams, aliejų tepkite tik po procedūros, nes kitaip pakenksite plaukams dar labiau.
• Tinkamai naudokite plaukų šampūną ir kondicionierių. Šampūnu plauti reikia tik galvos odą, nes tik ten kaupiasi riebalai ir venkite ją tepti kondicionieriumi. O Jūsų plaukų galai kaip tik yra sausi, todėl ant jų būtinai tepkite kondicionierių.
• Plaukų išvaizdą padės pagerinti tokie plaukų aksesuarai kaip galvos juostos. Dabar ypač madingos galvos juostos su kaspinais.
• Miegokite susipynę plaukus į kasą. Tai padės Jūsų plaukams atrodyti tvarkingai ryte ir taip pat laikys juos vienoje vietoje, dėl to kaupsis mažiau riebalų.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt