JUODOS IR BALTOS SPALVŲ DERINYS ŠĮ PAVASARĮ

Off Canvas

 

JUODOS IR BALTOS SPALVŲ DERINYS ŠĮ PAVASARĮ

Juodos ir baltos spalvų duetas yra tikrų tikriausia klasika, puikiai tinkanti stilingam šio pavasario įvaizdžiui sukurti.

Iš šių spalvų galima sukurti daug daugiau stilingų įvaizdžių, nei dauguma įsivaizduojate. Juodos ir baltos spalvų deriniai, nebūtinai turi būti vientisi ir jau matyti. Anaiptol, šias dvi spalvas galite paversti žaismingomis, o priderinusi dar kokį nors aksesuarą, net ir labai ryškiomis.

Kaip dėvėti juodos ir baltos spalvų drabužius? Kokias formas rinktis? Kaip jas derinti tarpusavyje? Kaip šį klasikinį spalvų duetą paversti šiuolaikišku ir stilingu? Visi atsakymai ir aktualiausi sezono patarimai.

Dryžiai.
Druožuoti drabužiai puikiai tinka pavasriui. Galite rinktis tai, kas jums labiausiai patinka: vertikalūs, horizontalūs, platūs, siauri, įstriži.... stilingai atrodo bet kokie dryžiai. Žinoma, geriausia rinktis tokius, kurie patobulina jūsų figūrą. Pavyzdžiui, dėl vertikalių dryžių vizualiai atrodote aukštesnė, įstrižai besidriekiantys dryžiai kuria moteriškesnė figūros įspūdį ir pan. Pasirinkite sau labiausiai tinkantį variantą.

Taškai.
Taškai mados pasaulyje žinomi jau senai, bet jie tai dingsta, tai vėl atsiranda. Šį pavasarį taškai tikrai karaliauja tarp populiariausiųjų, tad verta taškuotų drabužių įsigyti ir jums. Taškai gali būti dideli ar maži, priklausomai kaip jums labiau norisi. Juodai – baltai taškuoti drabužiai, kaip ir visas retro stilius, grįžta ir pamažu užkariauja stileivų drabužines.

Gėlėti raštai.
Gėlėti audiniai iš karto sukuria romantišką įvaizdį, o jei gėlės yra juodai baltos, tai prideda klasikos, elegancijos. Gėlėti drabužiai tinka įvairiausioms progoms ir jų pagalba galima sukurti pačius įvairiausius stilius, tinkančius tiek dienai, tiek vakarui.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt