Interviu su „Mada ir grožis“ šventinio, gruodžio konkurso laimėtoja Monika Chasažyrovaite

Off Canvas

 

Interviu su „Mada ir grožis“ šventinio, gruodžio konkurso laimėtoja Monika Chasažyrovaite

Trumpai save pristatykite ir glaustai papasakokite, ką veikiate gyvenime (galbūt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)?

Smile when You see me! – vienas iš mano gyvenimo šūkių.

Gimiau Trakuose, užaugau Vilniuje. Nors esu krikščionė, mokiausi žydų gimnazijoje, todėl daug vaikystės laiko dedikavau šiai kultūrai. 13 metų profesionaliai užsiiminėjau menine gimnastika, esu buvusi Lietuvos rinktinės narė bei čempionatų prizininkė. Kadangi nuo ankstyvų dienų mano artimą aplinką siejo įvairios kultūros, dalyvavau gimnazijų mokinių mainuose Los Andžele, nusprendžiau, jog universiteto studijas noriu tęsti svetur. Šiuo metu esu paskendus karjeros kelyje, aktyviai užsiiminėju marketingine veikla. Kadangi laisvalaikiu mėgstu užsiiminėti pedagogine veikla, tuo pačiu metu, kai tik pradėjau studijuoti, papildomai kvalifikavausi britų gimnastikos akademijoje. Save apibūdinčiau kaip labai energingą asmenybę, mėgstu gyvenime iššūkius ir dažniausiai renkuosi sunkesnius kelius, nes mane žavi jų įdomumas. Esu labai moteriška, drabužių stilių renkuosi visad elegantišką, o sporto būrelius taipogi renkuosi skirtus žaviosios lyties atstovėms. Nebijau kamerų ir mėgstu dalyvauti kūrybiniuose projektuose. Sakyčiau, jog mano įgimtas talentas yra bendravimas, esu labai komunikabilus ir draugiškas žmogus. Be to, mėgstu tarptautinius renginius, nes mane žavi skirtingos kultūros ir nauja patirtis.
Kokios yra Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės?
Mano stiprioji pusė sakyčiau yra charizma, tikriausiai tai kiekvieno žmogaus savybė, kuris užsiiminėjo profesionaliu sportu vaikystėje. Jeigu išsikeliu kokį nors tikslą sau – tikriausiai galiu kalną nuversti, kol jį pasieksiu. Tačiau tuo pačiu esu labai švelni ir kantri moteris.
Turiu silpnybę saldumynams – labai mėgstu šokoladą.
Ar turite gyvenimo svajonę? Jei taip, kokia ji ir kaip sekasi ją įgyvendinti?
Gyvenimo svajonė, žinoma, pirmiausia yra susijusi su šeima. Man artimi žmonės yra pats brangiausias turtas. Na, o kalbant apie profesinį kelią, tai kaip ir minėjau - kopiu marketingo keliu. Tiesiog stengiuosi mėgautis kiekviena diena, vis išmokti kažko naujo bei prisidėti prie gerų dalykų.
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?

Kaip ir kiekvienas naujas dalykas yra nauja patirtis, taip ir šis konkursas yra papildomas indėlis saviraiškai.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt