Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo spalio mėnesio veidas“ laimėtoja Viktorija Stanevičiūte

Off Canvas

 

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo spalio mėnesio veidas“ laimėtoja Viktorija Stanevičiūte

Prisistatykite Viktorija. Esu Viktorija Stanevičiūtė, man yra 22 metai, esu iš Jurbarko.
Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus).


Šiuo metu dirbu prekybos srityje, todėl kiekvieną dieną tenka bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis ir patekti į įvairias situacijas. Esu baigusi specialybę susijusią su vadyba, taip pat esu baigusi vakarinio makiažo kursus.
Kokios yra Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės?
Stiprioji pusė - pakankamai esu pasitikinti savimi, mėgstu rizikuoti. Silpniausia mano vieta yra ta, kad esu per daug atvira žmonėms, ir esu labai emocinga asmenybė. Taip pat, greit prisirišu prie žmonių - kas ne visada išeina į naudą.
Ar turite gyvenimo svajonę? Jei taip, kokia ji ir kaip sekasi ją įgyvendinti?
Nuskambės banaliai, tačiau kaip ir dauguma merginų, noriu savo ateitį sieti su grožiu, tik, galbūt, dar nesu atradusi to - kas labiausiai mane traukia. Žinoma, yra ir daugiau svajonių, bet apie jas atvirauti nenoriu. Sakoma svajoti reikia tyliai ir rezultatai kalbės patys už save!
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
Dalyvavimas šiame konkurse tik įrodymas, kad tai ko mažiausiai tikiesi ima ir nutinka. Niekam nieko įrodyti nesistengiau, tai labiau įrodymas prieš save pačią, kad galiu pasiekti tai ko noriu. Kiekvienas laimėjimas yra žingsnis į priekį, kuris tik duoda pamoką, kad niekada negalima nuleisti rankų ir kovoti už tai ko nori. Viskas gyvenime įmanomą.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt