Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo mėnesio veidas“ laimėtoja Justina Šimonyte.

Off Canvas

 

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo mėnesio veidas“ laimėtoja Justina Šimonyte.

Justina, trumpai pristatykite save.

Aš esu Justina Šimonytė. Man beveik 27 metai, (dabar 26) šio konkurso prizas yra man dovana gimtadienio proga, nes lapkričio 2 dieną švenčiu savo gimtadienį. Esu kilusi iš Utenos miesto.

Ką veikiate gyvenime? Kuo užsiimate laisvalaikiu?

Prieš 3 metus išvykau iš Lietuvos į Nyderlandus. Šiuo metu gyvenu ir dirbu Nyderlanduose. Turiu savo verslą grožio industrijoje.
Mano profesija kosmetologė-masažistė. Atlieku įvairias grožio paslaugas (blakstienų priauginimas, keratininis tiesinimas,  mechaninis veido valymas, veido kaukės, makiažas, manikiūras, pedikiūras, gelinis lakavimas, antakių dažymas ir korekcija) bei atpalaiduojančius nugaros ir viso kūno masažus. Aš taip pat suteikiu mobilias paslaugas, atvykdama pas klientus į namus. Tai vis daugiau populiarėjanti darbo specifika grožio srityje. Šių metų kovo 31d taip pat buvau surengusi Autorinį Oksanos Pikul-Jasaitienės makiažo seminarą Leiden mieste, Nyderlanduose.
Mano hobiai: mėgstu šokti, fotografuotis fotosesijose, kurti įvaizdžius.

Išvardinkite Jūsų silpnąsias ir stipriąsias savybes.

Stipriosios tai būtų - užsispyrimas, organizuotumas, kūrybiškumas.
Jeigu aš noriu ką nors gauti, aš sunkiai dirbu, kad tai pasiekčiau ir gaučiau. Pavyzdžiui, kai buvau maža mergaitė, visada domėjausi grožiu ir mada, ir svajojau, jog tapsiu įžymi makiažo meistrė. Dabar šių savybių dėka aš turiu nuosavą verslą.
Atvykusi į Nyderlandus viena, galiu teigti, kad esu nepriklausoma mergina. Manau, nepriklausomybė labai svarbus bruožas, gyvenant svetimoje šalyje.
Mano darbas reikalauja būti psichologiškai stipria ir turėti daug kantrybės.
Prie silpnųjų savybių pridėčiau, kad esu perfekcionistė, todėl visada nusistatau labai aukštus standartus. Tai kartais man "pakiša koją", jeigu kas nors klostosi ne taip, kaip buvau planavusi.

Ar turite gyvenimo svajonę? Jei taip, kokia ji?
Mano svajonė buvo turėti savo verslą grožio srityje, nes tai šiuo metu jau turiu. Taip pat norėčiau išgarsėti, tapti populiaria.

Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?

Mano tikslas dalyvauti šiame konkurse todėl, kad kuo daugiau žmonių mane pastebėtų ir galbūt jūs galite suteikti galimybę išpopulerėti. Aš norėčiau būti fotomodeliu. Todėl šis konkursas galėtų būti mano pradžia naujų planų įgyvendinimui.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt