Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo birželio mėnesio veidas“ laimėtoja Erika Gineityte

Off Canvas

 

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo birželio mėnesio veidas“ laimėtoja Erika Gineityte

Trumpai prisistatykite Erika.
Esu Erika Gineitytė, man 20 metų. Nuo pat mažens domėjausi kosmetika ir makiažais, tad nieko nelaukus pabaigiau higieninės kosmetikos kosmetikės profesiją. Esu kilusi iš Mažeikių rajono, tačiau kai buvo 16 metų pradėjau mokytis Klaipėdoje ir kol kas čia pasilikau.


Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)? Šiuo metu dirbu vizažiste, blakstienų bei antakių meistre Klaipėdos mieste ir Sedos miestelyje. Kaip ir minėjau, jau nuo 10 metų atradau makiažą ir teptukus, su kuriais nesiskiriu ir neplanuoju skirtis. Nuo 13-14 metų vis labiau įnerdavau į grožio pasaulį ir bandžiau tobulint save. Vaikystėje nesustojau ties vienu hobiu, vis bandydavau save atrasti. Teko ir dainuoti ir groti pianinu, taip pat ilgą laiką šokau ir pabaigiau Mažeikių Choreografijos mokyklą. Tačiau, vis tiek, labiausiai rankos linko link teptukų ir su šeimos paskatinimu, pagalba aš bandau tobulint save, nes šitoje srityje tobulumui ribų nėra. Labai džiaugiuosi gavusi galimybę dalyvauti KIGSA Expo Beauty 2019 konkurse ir už tai esu labai dėkinga mokyklai, kurioje mokiausi specialybės. Pirmą kartą dalyvavau konkurse tarp įvairių vizažisčių ir pavyko parsivežti III ir IV vietas. Tuo be galo džiaugiuosi ir labai noriu ateityje pasiekti dar geresnių rezultatų.
Kokios yra Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės?
Stiprioji pusė manau yra tokia, kad niekada nenuleidžiu rankų ir noriu pasiekti savo tikslų. Jei ir bijau kažko, tai stengiuosi perlipti per save, bandau visur dalyvaut ir priimt iššūkius. Silpnoji pusė, jog esu gan jautri ir atvira. Atvirumą kartais skaityčiau kaip stipriąją pusę, tačiau kartais atvirumas gyvenime nepadeda.
Ar turite gyvenimo svajonę? Jei taip, kokia ji ir kaip sekasi ją įgyvendinti?
Žinoma, manau visi turi kažkokią svajonę. Manoji – norėčiau būti gerai žinoma vizažiste, jog žmonės pagalvoję apie savo svarbią šventę , nieko nelaukę iškart skambintų man. Norėčiau pasiekti tokį lygį, kad ne tik pradedančios mokytųsi iš manęs makiažo technikų, subtilybių, bet ir patyrusios vizažo meistrės ateitų pas mane pasitobulinti. Trumpai tariant – noriu mokyti kitus šio nuostabaus meno.
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
Visų pirma, buvo be galo įdomų pabandyti dalyvauti, nelabai tikėjausi, kad pavyks. Norėjau matyti, kiek žmonių mane palaiko ir visiems tariu be galo didelį AČIŪ. Manau, kad kažkiek gali tikrai padėti šis konkursas, nes vis tiek žmonės bent šiek tiek daugiau apie mane sužinos, galbūt susiras socialiniuose tinkluose, kur dabar be galo didelis noras yra turėt žmonių, kuriems tu esi įdomus. Ačiū už galimybę!

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt