Gyvenimas tropikuose, arba kokie užuolaidų audiniai madingi šiemet?

Off Canvas

 

Gyvenimas tropikuose, arba kokie užuolaidų audiniai madingi šiemet?

Tokie langų uždengimai, kaip užuolaidos, yra itin svarbi namų detalė, kuri garantuoja jaukumą ir kuria romantišką atmosferą.

Labai daug įtakos turi pasirinktas užuolaidos raštas ir audinys. Tačiau tiek raštų, tiek audinių mados ir tendencijos kasmet kinta. Šiemet idėjų semiamasi šiltuose tropiniuose kraštuose, kuriuose didžiąją metų laiko dalį vyrauja spalvos, saulė, neįprastos augalų žiedų formos. Namų interjere panaudotos egzotiškos dekoracijos leidžia kasdien gyventi vasara. Mūsų įmonės „Domus Lumina“ specialistai ragina drąsiau ieškoti tarp žaliais atspalviais, gėlėmis ar net flamingais puoštų užuolaidų audinių. Tad ką rinktis siekiant vasariškai pagyvinti būsto atmosferą?


Žalios spalvos užuolaidų audiniai su smulkiais floros motyvais
Žalia spalva – 2017 metų pagrindinis interjero dizaino akcentas. Tad pasirinkę bet kurį žalią atspalvį, nesuklysite. Kartu su žaliais tonais populiarumo viršūnėje atsidūrė ir augmenijos elementai. Savo svetainės interjerą pagyvinkite rinkdamiesi džiunglių motyvus. Egzotika šiemet yra pagrindinė detalė, dominuojanti užuolaidų dizaine. Tad tiek egzotika dvelkianti augmenija, tiek kitos tropinės detalės, namuose kurs nuotaikingą atmosferą. „Domus Lumina“ užuolaidų dizainerė Sonata Kizelevičienė rekomenduoja nebijoti maišyti kelių žalios spalvos atspalvių tarpusavyje. Toks pasirinkimas ypač gerai atrodys minimalistinio stiliaus namuose, kur dominuoja balta ar pilka spalva. Tai tobulas fonas žaliems dekoro elementams pabrėžti.


Pastelinių spalvų užuolaidos
Drąsiam namų interjero dizainui taip pat svarbu pridėti nors truputį švelnumo. Subtilumas – raktas į švelnumą. Elegantiški horizontalių linijų geltonos, pilkos ir baltos spalvos brūkšneliai sušvelnins bet kurią namų patalpą. Tokios detalės tinka tiek vaikų kambario dizainui, tiek miegamajam, svetainei ar net vonios kambariui. Pastelinių spalvų užuolaidų audiniai tinka tiek minimalistinio, Skandinaviško stiliaus būstui, tiek ryškiems, Pop Art stiliaus namams.


Žaismingi paukščių ar gyvūnų motyvai
Kiekvienas užuolaidų medžiagos akcentas turi įtakos formuojant erdvę. Užuolaidų audiniai, puošti stambiais egzotiškų paukščių paveikslėliais ar smulkesnėmis gyvūnų ikonomis, gali tapti pagrindiniu kambario erdvės akcentu. Tai labiau tiktų drąsiems ir mėgstantiems ekstravagantišką stilių asmenims. Kuriant vaikų kambarį, aplinką pagyvins papūgų, flamingų, kolibrių ar kitų tropinių gyvūnų elementais puoštos užuolaidos. Šias langų uždangas galima derinti ir su svetainėje ar laisvalaikio patalpose, pavyzdžiui, vaiko žaidimų kambaryje, vyraujančiu dizainu ir spalvomis. Unikaliam ir drąsiam interjero stiliui reikia tik šiek tiek daugiau drąsos ir fantazijos.


Ryškios vienspalvės užuolaidų medžiagos
Vengiantiems ryškių ir neįprastų interjero detalių bei nedrįstantiems stipriai eksperimentuoti siūloma rinktis kitą alternatyvą: ryškias vienspalves lango dekoracijų medžiagas. Paukščių ar gyvūnų elementai neblaškys, o jų vietoje aplinką pagyvinti padės egzotinių spalvų koloritas. Tai – geltona, žalia, sodri mėlyna, rožinė ar violetinė. Tokių spalvų langų dekoracijos dažnai tampa pagrindiniu visų namų interjero akcentu. Erdvei žaismingumo suteiks dar ir panašių atspalvių derinimas.

Sukurti vasarišką atmosferą namų aplinkoje yra labai paprasta. Nusibodęs dabartinis namų interjeras gali būti lengvai pakeistas paprastomis ryškiomis detalėmis. Sodrios spalvos suteiks energijos, žaismingumo ir gyvumo aplinkai. Šiais metais madingais tropiniais motyvais puoštos užuolaidų medžiagos leis vėl įkvėpti vasaros ir mėgautis šilta bei jaukia atmosfera ištisus metus. Kaip išsirinkti ir suderinti ryškų užuolaidų dizainą su jau namuose vyraujančiu interjeru „Domus Lumina“ specialistai pasiruošę visada. Apsilankykite salone ir gaukite profesionalų patarimus, rinkitės išskirtinio dizaino langų dekoracijas ir atnaujinkite savo namus!

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt