Fotografo patarimai jauniesiems – pirma dalis

Off Canvas

 

Fotografo patarimai jauniesiems – pirma dalis

Vestuvinė fotosesija seniai tapo neatsiejama tokių švenčių dalimi, tačiau jeigu norite džiaugtis geru rezultatu, pasistenkite laikytis tam tikrų taisyklių.

1 Suderinkite vestuvių dienotvarkę su fotografais

Kadrai, padaryti esant natūraliam apšvietimui, išeina geriausia, tad fotografas patars, kuris paros metas tam labiausiai tiks,

2 Laikykitės grafiko

Nusiteikite, kad kaip susiplanavote, taip ir turi viskas vykti. Pavėlavus saulės atgal nebeatsuksi.

3 Paprašykite svečių netrukdyti dirbti profesionalams

Beveik per kiekvienas šventes atsiranda būrys „fotografų“ su telefonais ar foto aparatais. Perspėkite svečius, kad jie pasistengtų netrukdyti dirbti tikriems fotografams, o asmenukių galėsite pasidaryti ir vėliau.

4 Samdykite du fotografus

Jeigu norite kadrų iš visų pusių, nesitikėkite, kad užteks draugų nuotraukų. Imkite du fotografus ir tikrai neapsiriksite.

5 Iš anksto paaiškinkite, kokiu save norite matyti nuotraukose

Grožis – dalykas subjektyvus, tad patikslinkite, kaip norite būti fotografuojami. Arba duokite kelis pavyzdžius ir klausimų nebeliks.

6 Neskirkite fotosesijai per daug dėmesio

Geras fotografas turi mokėti ne tik fiksuoti sustingusius žmones, bet ir gaudyti akimirkas, emocijas ir t.t.

7 Paskirkite žmogų, atsakingą už kolektyvines nuotraukas

Per vestuves visi nori nuotraukų su jaunaisiais. Jeigu nusimato daug svečių, apsitarkite, kas vadovaus grupiniams kadrams. Tada visas procesas vyks sklandžiai.

8 Nesitikėkite tobulumo

Vestuvėse ne visada viskas vyksta taip, kaip suplanuota, tad tiesiog daugiau šypsokitės ir nesijaudinkite dėl smulkmenų. Nesklandumai pasimirš, o nuotraukos su šypsenomis liks.

9 Nepalikite bendrų kadrų laikui po ceremonijos

Raskite laiko bent jaunuosius įamžinti prieš ceremoniją. Jeigu jaunieji fotografuosis tik tapę vyras ir žmona, jie gali nespėti aplankyti visų numatytų vietų.

10 Nepersistenkite pozuodami

Kartais pozuoti reikia, tačiau natūralūs kadrai irgi išeina geri. Nevaidinkite, jauskitės gerai ir jauskitės savimi.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt