ELEGANTIŠKŲJŲ PARYŽIAUS MOTERŲ STILIUS

Off Canvas

 

ELEGANTIŠKŲJŲ PARYŽIAUS MOTERŲ STILIUS

Paryžius – viena didžiausių mados sostinių. Čia moterys visada elegantiškos, pasitempusios, žavinčios savo grožiu.

Nors nusistovėjęs stereotipas, kad paryžietės dažniausiai renkasi baltą ir juodą spalvas, nes tai jų dievinama klasika, pastaruoju metu pastebima, kad jos nevengia ir ryškių spalvų. Ypač paryžietės pamėgo ryškius, sodrius akcentus. Pastaruosius jos labai subtiliai ir gražiai priderina prie visos savo aprangos.

Šios mados sostinės damos net su sportinio stiliaus drabužiais atrodo elegantiškai. Prie tokių drabužių jos sugeba priderinti ir ryškiaspalvius paltus ir aukštakulnius batelius. Kaip joms taip pavyksta? Šios moterys žino, kad tokius drąsius sprendimus ir eksperimentus galima truputį prislopinti klasikiniais aksesuarais ar neutraliomis spalvomis ir visada tuo naudojasi. Pavyzdžiui, tikriausiai kiekviena dama iš Paryžiaus savo apintoje turi bent vienus smailianosius aukštakulnius batelius, o tikėtina, kad jų turi net ne vienus, o kelias skirtingas poras. Tai paryžiečių silpnybė, kuri tikrai prideda daug žavesio.

Stiliaus pojūčio ir sugebėjimo visada atrodyti žavingai joms tikrai galima pavydėti. Bet vietoje to, geriau iš jų pasimokyti ir stengtis į šias moteris lygiuotis.

Nuotraukų galerijoje galite pažiūrėti, kaip atrodo tiesiogh gatvėje sutikto paryžiaus moterys.

 

Šaltinis: FOTOMODELIŲ AGENTŪRA MŪZA

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt