Džonis Depas vėl susitikinėja su Ember Herd

    Aktorė Ember Herd, išardžiusi legendinę Džonio Depo ir Vanesos Paradi porą, vėl buvo pastebėta aktoriaus kompanijoje. Spauda rašo, kad porelė kartu lankėsi „Rolling Stones“ koncerte. Į koncertą jie atvyko Džonio Depo automobiliu, visą koncertą praleido susikabinę už rankų.

    Ember ir Džonis susipažino kuriant filmą „Romo dienoraštis“. Tada ir prasidėjo jų romanas. Vanesai Paradi, padovanojusiai aktoriui du vaikus, šis romanas tapo tikru smūgiu. Poros gerbėjai niekaip negalėjo patikėti, kad Džonis ir Vanesa išsiskyrė dėl 13 metų už Vanesą jaunesnės blondinės. Viskas banalu – vyras išėjo pas jaunesnę meilužę.

    Beje, romanas ilgai netruko. Ember paliko Džonį dėl... kitos moters – modelio Marijos de Vilpen. Kol visi spėliojo, kiek truks šis romanas, aktorė vėl grįžo į Džonio Depo glėbį.

    Palikta Vanesa Paradi pasinėrė į kūrybą. Ji sukūrė vaizdo klipą savo dainai „Love Song“. Gerbėjai linkę manyti, kad tai aktorės sielos šauksmas apie nemirusią meilę Džoniui. Jei ir taip, tai Vanesa Paradi puikiai sugeba slėpti skausmą, nes per paskutinius pasirodymus publikoje ji neatrodė liūdna ir sugniuždyta.