Dizainerės nauja vakarinių suknelių kolekcija

Off Canvas

 

Dizainerės nauja vakarinių suknelių kolekcija

Silvia Tcherassi yra ne naujokė mados pasaulyje. Ši Kolumbijoje gimus dizainerė jau senai „įleidus šaknis“ į mados industriją ir turi savo vardo vestuvinių suknelių bei aksesuarų kolekciją.

Tcherassi yra gavus „Ordre des Arts et des Lettres“ apdovanojimą, kurį įteikia Prancūzijos kultūros ministerija asmenims, išsiskyrusiems savo kūrybos srityje. Taip pat Silvios darbai yra labai pamėgti socialiniame tinkle „Instagram“ dėl dizainerės neįprastų spalvų, netikėtų formų, kitaip tariant, Silvia Tcherassi yra viena tų dizainerių, apie kurias turėtų žinoti visi.
Dažnai dėl savo įspūdingų darbų giriama Silvia, nesenai sukūrė naują vakaro suknelių kolekciją, dailintą dramatiškomis gėlėmis, piešiniais ir įvairiais akį rėžiančiais siluetais. Dizainerės kolekcija yra jau ir garsiojoje internetinėje rūbų parduotuvėje „Moda Operandi“.
„Ši vakarinių suknelių kolekcija buvo sukurta iš daugybės moterų minčių. Šios kolekcijos tikslas buvo atspindėti tikrą moteriškumą“, - pasakoja Tcherassi.

Paveikslėlių galerija

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt