Dizainerės išskirtinis talentas suderinti stalo įrankius su moteriškomis suknelėmis

Off Canvas

 

Dizainerės išskirtinis talentas suderinti stalo įrankius su moteriškomis suknelėmis

Dizainerė Emilija Wickstead pasižymi tuo, kad jos sukurtos moteriškos suknelės turi savo išskirtinį žavesį ir spinduliuoja moteriška prabanga. Šį kartą dizainerė prie savo sukurtų suknelių kolekcijos sugalvojo priderinti stalo įrankius ir dabar ši kolekcija puikuojasi prabangioje internetinėje drabužių parduotuvėje „ Moda Operandi“.


„Viskas prasidėjo po vienos ištaigingos vakarienės, kurią organizavo viena iš garsaus mados žurnalo „Voque“ redaktorių Lauren Santo Domingo“. Tai buvo pirmas kartas, kai panaudojau vienus iš suknelių kolekcijos audinius staltiesėms ir servetėlėms“, - pasakoja Emilija. Vakarienės svečiai susėdę prie moteriškai papuošto stalo, ėmė fotografuoti ir dalintis socialiniuose tinkluose nuotraukomis. Būtent po to ir pasipylė daugybė norinčių turėti tokias stalo įrankių kolekcijas. Tai ir paskatino Wickstead sukurti ne tik moteriškų suknelių kolekciją, bet ir priderinti prie jos stalo įrankius.
Pasigrožėkite keliais šios unikalios dizainerės darbais.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt