Būsi modelis tol, kol esi dar jaunas. Ar tai tiesa?

Off Canvas

 

Būsi modelis tol, kol esi dar jaunas. Ar tai tiesa?

Visuomenėje yra priimta manyti, kad tavo modelio karjera baigsis būtent tada, kai visiškai subręsi. Industrijoje visada atsiras jaunesnių, gražesnių modelių ir niekas tavęs nebesamdys. Dėl tokio požiūrio daugelis, net nepradeda savo modelio karjeros. Tačiau ir mes negalime sakyti, kad tai nėra visiška tiesa. Modelio karjerą daugelis pradeda kuo anksčiau, kai kurie, net nuo kelerių metų, o ją baigia būdami dvidešimt kelerių. Tačiau laikams keičiantis, savo modelio karjerą nėra būtina baigti sulaukus tokio amžiaus, ją galima tęsti.

Keičiantis industrijai, atsiranda paklausa brandžių modelių, tačiau neužtenka atrodyti subrendusiam, kad tave samdytų. Yra būtina išlaikyti nepriekaištingą figūrą, kokia ir buvo, kai modeliavai jaunas bei rūpintis savo oda. Viskas priklauso nuo to, kiek savimi rūpinaisi metai iš metų.

Taip pat reikia suvokti ir priimti tą faktą, kad nuo šiol užsakymai bus kitokie. Brandūs modeliai moterys yra didžiulė rinkos paklausa. Reikia prisiminti, kad produktai, kuriuos reklamuosi – bus kitokie. Tiek rūbai, tiek kiti produktai bus dedikuoti į brandžių modelių rinką ir su tuo reikia susigyventi, kas moterims būna ypatingai sunku.

Kai modelis pasensta, kokius pasirinkimus jie turi?

Senstant neišvengiamai sensta ir mūsų kūnai, juos prižiūrėti darosi vis sunkiau ir sunkiau. Tai reiškia, kad kai kuriems modeliams nebepavyksta išlaikyti figūros tokios, kokia buvo prieš tai. Todėl modeliai ieško alternatyvų.

Kai modeliai subręsta, jie nenori palikti industrijos visam. Viena iš galimybių yra priiminėti kitokius užsakymus ir eiti į kitokius kastingus. Kita – panaudoti savo sukauptą patirtį kitokioje sferoje. Daugelis subrendusių modelių patys įkuria savo modelių agentūrą ar atidaro modelių mokyklą, kurioje treniruoja jaunus modelius būti profesionaliais modeliais. Dar kiti įsitraukia į mados industriją. Viso to raktas - kaupti patirtį, žinias, kurias gaunate, kol esate jaunas, kad galėtumėte panaudoti ateityje savo būsimoms karjeroms.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt