Bandė nusižudyti Maiklo Džeksono dukra

    Amžina atilsį Maiklo Džeksono dukra Peris Džekson neseniai buvo skubiai išgabenta į ligoninę po nesėkmingo bandymo nusižudyti – 15-metė išgėrė didelę dozę vaistų ir persipjovė venas. Kol kas nežinoma, kas rado merginą, tačiau į ligoninę ji pristatyta iš savo namų.

    Beje, savo problemų Peris jau seniai neslėpė. Ji netgi vedė blogą, kuriame atviravo apie savo psichologinę būklę. Mergina rašė, kad visi jos bandymai nukreipti mintis kita vaga baigiasi nesėkmingai, o jos sielos riksmas visada skamba vienodai.

    Įdomu tai, kad nusižudyti mergina bandė artėjant tėvo mirties metinėms – Maiklas Džeksonas iš gyvenimo pasitraukė 2009 m. birželio 25 d. Amerikiečių žiniasklaida teigia, kad mergina iki šiol sunkiai išgyvena tėvo netektį. Be to, artimiausiu metu merginai reikėjo vėl pasirodyti teisme ir liudyti apie tėvo mirtį, nes ši „amžiaus byla“ vis dar nebaigta.

    Dabar žiniasklaida gali vėl spėlioti, kodėl mergina ryžosi tokiam žingsniui. Peris vis dar guli ligoninėje, tačiau gydytojai teigia, kad jos gyvybei pavojus negresia.